GIGABYTE G1.Assassin 3 – motininė plokštė Ivy Bridge-E procesoriams


Konferencijoje IDF 2013 šeimininkauja ne tik kompanija Intel. Ji leidžia pasireikšti ir partneriams. Štai kompanija Gigabyte pademonstravo motininės plokštės G1.Assassin 3 prototipą, kuris priklauso G1-Killer serijai ir gali priglausti Ivy Bridge-E procesorius.

Motininė plokštė turi tradicinę šiai serijai spalvinę gamą, pagrindą sudaro Intel X79 Express mikroschemų rinkinys, tuo tarpu LGA 2011 lizde galima sumontuoti ne tik Ivy Bridge-E, bet senesnės kartos – Sandy Bridge-E – procesorius.

GIGABYTE G1 Assassin 3

Motininė plokštė GIGABYTE G1.Assassin 3 su LGA 2011 lizdu

Motininė plokštė sukurta, naudojant firminę technologiją GIGABYTE Ultra Durable 5, procesoriaus maitinimo posistemė turi 10 fazių, kontroleris – skaitmeninis. DDR3 operatyviąją atmintį galima įdiegti į aštuonis keturių kanalų DIMM lizdus.

Taip pat prieinami 8 vnt. SATA-III, keturi PCI Express 3.0 x1 (palaikomi CrossFire ir SLI režimai), keli PCI Express x1, garso posistemę sudaro Creative Sound Core3D mikroschema su firminiu stiprintuvu, tinklo posistemė Bigfoot Networks Killer E2100 optimizuota kuo mažesniems užlaikymams (turėtų patikti žaidimų gerbėjams), yra keletas USB 3.0 ir USB 2.0, be to, komplekte yra papildoma plokštė, kuri realizuoja Bluetooth 4.0 ir Wi-Fi 802.11ac sąsajas.

Šiuo metu apie Gigabyte G1.Assassin 3 kainą duomenų nėra, o kartu nepranešama ir apie galimą pasirodymo datą, kadangi pademonstruota motininė plokštė dar nėra serijinis produktas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos