Gigabyte GA-H81.Amp-UP – motininė plokštė kokybiško garso mylėtojams


Kompanija Gigabyte pristatė Intel Haswell procesoriams skirtą ATX formato motininę plokštę GA-H81.Amp-UP, kuri turi mikroschemų rinkinį Intel H81 Express bei LGA 1150 lizdą.

Naujosios motininės plokštės ypatumas – tai aukšto lygio garso posistemė Amp-Up Audio. Garso posistemę aptarnauja kondensatoriai Nichicon Pro, kurie, anot gamintojo, pasižymi aukščiausia skambėjimo kokybe, gali perteikti smulkiausius niuansus bei realistiškus garso efektus. Visa tai turėtų įvertinti ne tik audiofilai, tačiau kompiuterinių žaidimų gerbėjai.

Gigabyte GA-H81.Amp-UP

Motininė plokštė sukurta, naudojant firminę technologiją „Ultra Durable 4 Plus“. Jos dėka pasiekiamas optimalus produktyvumo, darbo stabilumo ir energetinio efektyvumo santykis, taip pat maksimaliai padidinamas motininės plokštės tarnavimo laikas.

Visos kitos Gigabyte GA-H81.Amp-UP techninės specifikacijos yra biudžetinio lygio, nors tai nereiškia, kad jos negali pasigirti universalumu. Prieinami du DIMM lizdai, kurie suderinami su DDR3-1600/1333 operatyviąja atmintimi (maksimali talpa – 16 GB), vienas PCI Express x16, trys PCI Express x1 ir porelė PCI lizdų. Duomenų kaupikliams prijungti skirta 4 vnt. SATA jungčių (po dvi SATA-II ir SATA-III).

Iš kitų periferinių jungčių galima paminėti 4 vnt. USB 3.0, 2 vnt. USB 2.0, po vieną HDMI, S/PDIF, PS/2 ir garso išvestis. Deja, duomenų apie GA-H81.Amp-UP kainą kol kas nėra.

2 komentarai (-ų)

  1. thermal parašė:

    🙂 jau dabar matau userį su šita motinine, kolonėlėm už 30 litų ir 192 kbps mp3-ioškėmis 🙂

  2. stalker parašė:

    gal yra kazkiek nusimananciu ir pasiulytu normalia isorine garso plokste. jungciau akytves koloneles tanoy + tanoy aktyvu sub’a.

    garso irasu nedaryciau.


Kitos kategorijos naujienos