Google Glass akiniai peršviesti su rentgeno spinduliais


Įvairių naujienų išardymas – ne tik pramoga skaitytojams, tačiau ir galimybė įvertinti surinkimo kokybę, ar jis lengvai suremontuojamas, kokia tikroji produkto sudėtis. Neretai kompanijos slepia savo tiekėjus, tai „skrodimas“ – bene vienintelis būdas sužinoti tikruosius gamintojus. Be to, tai leidžia kontroliuoti gamintojus, kurie kitokiu atveju galbūt įdiegtų ne tai, kas deklaruojama viešai.

google-glass-xray-01

Šiandien nemažai įrenginių sukuriami taip, kad jų išardymas – tai beveik mirties nuosprendis, kadangi mobilūs produktai neretai remontuojami gana sunkiai. Štai ir Google Glass akinių atveju montavimas ir sutvirtinimas atliktas, pasitelkiant klijus. Išardyti nelengva, o jei pavyksta, surinkti atgal ypač sudėtinga.

Vienas socialinio tinklo Google+ vartotojų tam reikalui pasitelkė rentgeno spindulius ir publikavo gana nemažai tokiu būdu padarytų nuotraukų. Tiesa, be spirito, skalpelio ir asmeninės patirties suprasti ką nors gana sunku. Aiškiai matyti integruotos kameros objektyvas, bloko pasukimo tvirtinimas su prizminiu ekranu, ličio jonų akumuliatoriaus apvijos. Iš esmės, nuotraukos – pramoginio pobūdžio, kažką konkretaus jos išduoti negali.

google-glass-xray-02 google-glass-xray-03

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos