Google Nexus 7 pardavimai IV ketvirtyje gali sumažėti


Puslapis DigTimes praneša, jog antros kartos planšetinių kompiuterių Google Nexus 7 užsakymai šių metų IV ketvirtyje gali sumažėti – tvirtinama, jog III ketvirtyje pardavimai smuko žemiau, nei tikėtasi.

Google-Nexus-7-presentation

Kodėl kultiniam Google Nexus 7 pradėjo nesisekti, ekspertai įvardija keletą priežasčių. Visų pirma, dabar rinkoje yra visa galybė 7“ ekranus turinčių planšetinių kompiuterių, ir į šį faktorių būtina atsižvelgti. Antra, antros kartos Nexus 7 kenčia nuo įvairiausių problemų – nuolat skundžiamasi dėl sensorinio ekrano problemų, nestabilaus Wi-Fi ir GPS modulių veikimo. Nors Google jau yra išleidusi atitinkamų programinių atnaujinimų, tačiau problemos, deja, niekur nedingo. Visa tai gali atbaidyti potencialius pirkėjus.

Kartu analitikai pažymi, jog konkurencijos planšetinių kompiuterių rinkoje specifika numato, kad daugelis kompanijų komponentus gauna iš vienų ir tų pačių šaltinių. Tai leidžia ypač greitai pasivyti savo konkurentus, ypač jei viskas gaminama „po vienu stogu“: ta pati ASUS, kuri atsakinga už Nexus 7 gamybą, turi savo planšetinių kompiuterių liniją, kuri atsinaujina ne ką lėčiau, nei Google produktas.

Tokiu būdu, naujos kartos Google Nexus 7 gana greitai tampa sektinu etalonu, o konkurentų pagaminti analogai gana greitai patraukia vartotojų dėmesį. Be to, jau spalio mėnesį, jei tikėti gandais, Apple gali pristatyti kompaktišką planšetinį kompiuterį iPad mini 2. Kai kuriuos pirkėjus tai verčia atidėti planšetinio kompiuterio įsigijimą vėlesniam laikui.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos