Grand Theft Auto V vos per mėnesį gali uždirbti $1 mlrd.


Kompanijos „Robert W. Baird & Co“ analitikas Colin Sebastian pateikė dar vieną garsią prognozę, kuri susijusi su būsima Grand Theft Auto V sėkme. Ekspertas mano, jog vienas iš pagrindinių 2013 metų hitų turi visus šansus per pirmą mėnesį po debiuto uždirbti įspūdingą sumą – $1 mlrd.

Puslapis Gamespot cituoja analitiko pranešimą investuotojams. Jame teigiama, kad naujausia GTA serijos dalis savo pardavimų lygiu aplenks ankstesnį hitą Grand Theft Auto IV.

Atsižvelgiant į daug didesnę žaidimo gerbėjų auditoriją tarp konsolių PS3 ir Xbox 360 savininkų, suinteresuotų įsigyti GTA V žaidėjų skaičius pardavimų pradžioje bus neįtikėtinai didelis, ir mes tikimės, kad GTA V pardavimai viršys GTA IV rodiklius ir atneš maždaug $1 mlrd. per pirmą mėnesį“, – savo prognozėje pažymėjo Colin Sebastian.

Kartu buvo pažymėta, kad pateikti skaičiai numato tik mažmeninei prekybai skirtų kopijų pardavimus. Savo ruožtu, Rockstar Games aktyviai prekiaus ir skaitmeninėmis GTA V kopijomis, taigi pardavimai gali būti dar didesni, nei prognozuojama.

Priminsime, kad per pirmą mėnesį po savo pasirodymo 2008 metų balandį, GTA 4 tiražas sudarė 11 mln. diskų, o šiuo metu parduota jau 25 mln. egzempliorių. Palyginimui: Activision išleistas Call of Duty: Black Ops 2 savo kūrėjams $1 mlrd. uždirbo vos per 15 dienų nuo debiuto pradžios, o Call of Duty: Ghosts šį rodiklį gali dar labiau pagerinti.

Vienas komentaras

  1. Ignas parašė:

    CoD man visada labai patiko del savo soundtracku ir labai saunios Storyline bet MP deja to paties pasakyt negaliu… Seip nelabai suprantu kaip jie tiek daug gauna uz ta CoD ! O seiplabai dziugu jei gaus uz GTA V 1 mlrd manau tikrai vertas jis ! Tik va PC dar laukiu versijos As


Kitos kategorijos naujienos