Great Wall išleido net 2000 W galios maitinimo bloką


Patyręs kompiuterių naudotojas žino, kad orientuotis tik į kiekybines komponentų charakteristikas, renkantis asmeninį kompiuterį, mažų mažiausiai neracionalu – galų gale, vaizdo plokštės produktyvumo lygį juk nusprendžia ne gigabaitai atminties. Vis tik visuomet atsiranda gamintojų, kurie pasiūlys produktų su vaizduotę žavinčiais skaičiais, ir jei akcentuojami kaip pagrindinis produkto privalumas.

great-wall-psu-2000w_01

Pavyzdžiui, kompanija Great Wall išleido stacionariems kompiuteriams skirtą maitinimo bloką GW-EPS2000DA, kurio deklaruojama galia siekia net 2000 W. Atsižvelgiant į tai, kad netgi Europos Sąjungos lygiu bandoma riboti elektronikos įrenginių energijos suvartojimo lygį, toks maitinimo blokas atrodo kaip neleistina prabanga. Maitinimo blokas atitinka sertifikatą „80 PLUS Gold“, jis gali pasigirti itin kokybiškais japoniškais kondensatoriais.

great-wall-psu-2000w_03

Maitinimo blokas atitinka standartą EPS 2.92, todėl problemų dėl suderinamumo su Intel Haswell procesoriais nekils. Prie Great Wall naujoko galima prijungti keturis 8-pin EPS kabelius, vieną 24 kontaktų ATX, aštuonis 8-pin PCI Express kabelius, devynis Molex, dvylika SATA, taip pat vieną keturių kontaktų kabelį, atitinkantį Berg standartą. Apie galimus stiprius, vatus ir įtampas papasakos žemiau esanti lentelė.

GW-EPS2000DA specs

Norintiems įsigyti šį maitinimo bloką, reikia prisiminti, kad GW-EPS2000DA ilgis sudaro 20 cm. Už perteklinės šilumos išsklaidymą atsakingas 140 mm skersmens ventiliatorius. Šiuo metu Great Wall maitinimo blokas jau prieinamas kinų vartotojams, kaina sudaro $650 (~ 1690 lt).

Sunku pasakyti, kad toks maitinimo blokas reikalingas. Galbūt tiems kompiuterių savininkams, kure turi Quad-SLI konfigūracijas su vaizdo plokštėmis, turinčiomis po du grafinius procesorius, kurie papildomai yra paspartinti ir maksimaliai apkrauti kiaurą parą.

great-wall-psu-2000w_02

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos