GTA V pasiekė absoliutų rekordą: uždirbo $1 mlrd. per 3 dienas


Nors kai kurie analitikai prognozavo, kad Grand Theft Auto V uždirbs 1 mlrd. JAV dolerių per mėnesį nuo debiuto pradžios, tačiau žaidimas šį rodiklį pasiekė vos per 3 dienas. Tai leido viršyti ankstesnį rekordą, kuris priklausė Call of Duty: Black Ops 2 – Activision projektas 1 mlrd. JAV dolerių sugebėjo uždirbti per pirmas 15 dienų.

gta5-art

Be viso to, kad Grand Theft Auto V gavo greičiausiai uždirbusio 1 mlrd. dolerių titulą, žaidimas tapo greičiausiai parduodamu projektu per visą pramogų industrijos istoriją. Netgi tokie Holivudo šedevrai, kaip „Įsikūnijimas“, „Keršytojai“, „Haris Poteris ir mirties relikvijos 2“, 1 mlrd. kūrėjams uždirbo „tik“ per 19 dienų.

Kaip jau buvo skelbta anksčiau, didžiąją šios sumos dalį – $800 mln. – žaidimas uždirbo per pirmas  24 valandas nuo prekybos pradžios. Remiantis GfK Chart-Track pateikiama informacija, per pirmą parą buvo parduota 1,57 mln. kopijų vien tik D. Britanijoje, o tai lygu $104 mln. pelno.

GTA – tai tikras kultūrinis fenomenas, ir Rockstar Games eilinį kartą pademonstravo, ką galima pasiekti interaktyvių pramogų industrijoje“, – šį įvykį pakomentavo studijos Take-Two vadovas Strauss Zelnick. „Mes neįtikėtinai didžiuojamės GTA V komercine sėkme, o taip pat tuo, kaip jį priėmė kritikai ir žaidėjai.“

Ketvirtoji GTA dalis, kuri vis dar išlieka aukščiausiai reitinguojama GTA dalis reitingų sistemoje Metacritic, per pirmą mėnesį uždirbo 900 mln. JAV dolerių. Visai tikėtina, kad bendri GTA V pardavimai leis aplenkti pirmtako pasiektą rezultatą – 25 mln. parduotų kopijų, o taip pat visų laikų labiausiai parduodamą žaidimą Call of Duty: Black Ops (28 mln. kopijų), ir visa tai padarys jau 2014 metų kovo mėnesį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos