Hardware: Shipbreakers oficialiai tapo Homeworld serijos pratęsimu


Parodoje PAX Prime 2013 (Sietlas, JAV) kūrėjai iš Gearbox Software ir Blackbird Interactive pasirašė sutartį, kuri numato, jog dvasinis serijos Homeworld paveldėtojas – žaidimas Hardware: Shipbreakers – nuo šiol vadinsis Homeworld: Shipbreakers. Žaidimas buvo anonsuotas šiais metais kaip franšizės Homeworld prologas.

homeworld_shipbreakers_screen

„Gearbox nėra pati tinkamiausia studija mokslinių fantastinių strategijų kūrimui“, – teigė studijos Blackbird Interactive atstovas, aiškiai užsimindamas apie seriją Borderlands ir daug prisikentėjusį Duke Nukem Forever, o taip pat didelį užimtumą prie šviežių projektų, kurie bus skirti naujos kartos konsolėms.

Kartu Blackbird Interactive patvirtino, jog planai išleisti pirmų dviejų Homeworld dalių HD versijas vis dar galioja, todėl galima padaryti išvadą, kad pagrindinis naujosios žaidimo dalies kūrimo krūvis guls ant Blackbird pečių.

Studija Blackbird įsigijo Homeworld franšizės teises šiais metais, kai buvo surengtas aukcionas bankrutavusios kompanijos THQ nuosavybei išparduoti. Studija BlackBird taip pat pretendavo į Homeworld, tačiau įtemptoje kovoje pralaimėjo Gearbox. Vis tik dabar abi studijos nusprendė apjungti savo jėgas ir seriją plėtoti kartu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos