HTC eina Apple pėdomis – išleis aukso spalvos HTC One


Kompanija Apple nusprendė, kad geri pardavimai Kinijoje neįmanomi, jei asortimente nebus „auksinio“ iPhone, ir tokį pagamino – naujasis flagmanas iPhone 5S turės trijų spalvų korpusus, o vienas iš jų bus aukso spalvos.

Beje, Kinijoje manoma, kad aukso spalva pritraukia pagarbą, kartu tai yra autoriteto simbolis, taigi kinai gali paprasčiausiai nepirkti daikto vien dėl to, kad yra kitas, tačiau su blizgančiu geltonu korpusu. Panašu, kad šį kinų bruožą pagaliau pastebėjo ir kompanija HTC – ši ilgai nelaukė, kol Apple perims iniciatyvą, todėl išleis aukso spalvos HTC One.

Šis išmanusis telefonas HTC One iš tikrųjų yra paauksuotas - serijinis gaminys bus "šiek tiek" pigesnis

Šis išmanusis telefonas HTC One iš tikrųjų yra paauksuotas – serijinis gaminys bus „šiek tiek“ pigesnis

Kaip jau žinome, iš pradžių HTC išleido dvi išmaniojo telefono versijas – juodos ir sidabrinės spalvos. Kiek vėliau prie jų prisijungė ir mėlynas bei raudonas modeliai. Dabar šaltiniai kalba, kad ne už kalnų ir „auksinis“ One. Jo spalva bus praktiškai identiška iPhone 5S. Antra vertus, leis išsiskirti firminis HTC One dizainas, nors kai kurie ekspertai jame vis tiek įžvelgia iPhone.

Galbūt „auksinis“ HTC One yra tik prototipo stadijoje, tačiau niekas neabejoja, jog nauja spalva pasidabinęs flagmanas bus išleistas. Ir tai visai nenuostabu: paskutiniu metu labai daug mobilių įrenginių gamintojų nemažai tikisi iš Kinijos rinkos, kadangi Vakarai jau seniai prisotinti išradingiausiais sprendimais, o vartotojai čia gali netgi rinktis išvaizdą (Motorola Moto X – puikiausias viso to pavyzdys).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos