Planšetofonas HTC One Max gaus seną Qualcomm procesorių


Puslapis DigiTimes rašo, jog kompanija HTC savo naujajame planšetofone HTC One Max naudos senos kartos Qualcomm procesorių – Snapdragon S4 Pro (APQ8064). Šis turi 4 skaičiavimų branduolius, dirba 1,7 GHz taktiniu dažniu, turi grafikos posistemę Adreno 320. Prognozuojama, kad išmanusis telefonas bus pristatytas spalio mėnesį.

htc-one-max-screen

Kai kurie ekspertai išsakė nuomonę, kad kompanija HTC buvo priversta pasinaudoti senu procesoriumi, kadangi šiuo metu stebimas ypač didelis naujausių SoC mikroschemų Snapdragon 800 deficitas. Šiuos procesorius ypač aktyviai naudoja kompanijos LG, Sony, ASUS, Acer ir Xiaomi.

Kiti šaltiniai tikina, kad kompanija Qualcomm šiuo metu neturi jokių problemų su Snapdragon 800 tiekimu. HTC pasirinkimas neva yra priverstinis, kadangi taip bandoma sumažinti išmaniojo telefono kainą. Pastaroji, šaltinių teigimu, dabar sudaro apie 800 JAV dolerių.

Seno procesoriaus naudojimas gali smarkiai pakenkti HTC One Max pardavimams. Vartotojams jis gali atbaidyti taip, kad nepadės net Holivudo žvaigždė Robert Dawney Jr., vaidinantis pagrindinį herojų filme „Geležinis žmogus“ ir pasirašęs su HTC kontraktą dėl šios kompanijos bei jos produkcijos reklamos artimiausiems keletui metų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos