Spalį pasirodysiantis planšetofonas HTC One Max kainuos $799


Ne tik finansinių sunkumų, tačiau ir vidinių nesutarimų kompanijos viduje krečiama HTC neketina mažinti apsukų mobilių įrenginių rinkoje. Jau spalio mėnesį taivaniečių gamintojas turi pristatyti savo pirmąjį planšetofoną HTC One Max. Tai bus trečiasis serijos „One“ modelis, papildysiantis anksčiau pasirodžiusius HTC One ir HTC One mini.

htc-one-max-front-01

HTC One Max gaus metalinį korpusą, kaip ir ankstesni modeliai, nugarinėje dalyje galėsime rasti pirštų atspaudų skaitytuvą. Neoficialių šaltinių teigimu, planšetofonas gaus 5,9“ įstrižainės Full HD (1920 x 1080) raiškos ekraną, o tai kiek daugiau nei Galaxy Note 3, tačiau žymiai mažiau nei Sony Xperia Z Ultra, kurio ekranas pasiekė net 6,44“ ribą.

Nauji šaltinių pateikiami duomenys rodo, jog iš HTC planšetofono galima tikėtis ne tik didelio ekrano, tačiau ir beveik nepadorios kainos, kuri gali sudaryti visus $799, taigi konkurentu galima laikyti net ne išmaniųjų telefonų rinkos lyderę Samsung, o japonų kompaniją Sony, kurios produkcija paprastai pasižymi vidutiniškai didesnėmis nei konkurentų mobilių įrenginių kainomis.

htc-one-max-back

Pranešama, kad HTC One Max turės 2 GB operatyviąją atmintį, 16 GB duomenų kaupiklį, microSD kortelių skaitytuvą, 4 MP raiškos UltraPixel kamerą su LED blykste, 3300 mAh talpos bateriją. Įdomiausias momentas yra centrinis procesorius. Kalbama apei 1,7 GHz dažniu dirbančią Qualcomm SoC mikroschemą. Žinant, kad Snapdragon 800 paprastai darbuojasi 2,1 – 2,3 GHz dažniu, galima spėti, kad bus įdiegtas 4 branduolių procesorius, tačiau kiek silpnesnis – Snapdragon 600.

Tikėtina, kad rinkoje pasirodys kelios HTC One Max modifikacijos (pavyzdžiui, Kinija gaus modelį su 2 SIM kortelių palaikymu), taigi ši informacija gali būti susijusi su kuriam nors konkrečiam regionui skirta planšetofono versija (tokiais manevrais ypač pasižymi korėjiečių Samsung). Kaip bus iš tikrųjų, turėtume pamatyti jau spalio mėnesį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos