Trumpųjų žinučių tarnyba ICQ katastrofiškai greitai netenka vartotojų


Ar vis dar naudojate ICQ? Ši trumpųjų žinučių tarnyba kažkada labai išpopuliarėjo (ypač Rytų Europoje) dar tais laikais, kai apie Skype dar mažai kas girdėjo. Tačiau laikai keičiasi. Dabartiniai ICQ savininkai iš Mail.ru pateikė statistiką, kuri rodo, jog žinučių tarnybos auditorija per metus sumažėjo net 40%.

ICQ-iPhone

Iš viso šiuo metu pasaulyje yra apie 12,3 mln. ICQ vartotojų, iš kurių net 64% gyvena Rusijoje. Kadangi prieš metus tarnyba galėjo pasigirti turinti apie 20 mln. vartotojų, nesunku suskaičiuoti, kaip smarkiai jų sumažėjo.

Pastaroji neigiama tendencija tęsiasi jau ne pirmus metus, tačiau akivaizdus ICQ saulėlydis buvo pastebėtas dar 2011 metais. Kur gi dingsta tie visi vartotojai? Dabartinių savininkų teigimu, daugiausia žalos daro mobilieji įrenginiai ir joms skirtos trumpųjų žinučių tarnybos, tokios kaip What’s App.

ICQ taip ir liko programa, kuria pagrinde naudojasi stacionarių kompiuterių savininkai. Savo ruožtu, šiandien už lango – mobilių industrijų klestėjimo amžius. Išmaniuosius telefonus turi daugybė žmonių, ir jie noriai naudoja patogią ir paprastą aplikaciją, kuri sukurta specialiai mobiliems įrenginiams. Akivaizdu, kad ICQ kūrėjai pražiopsojo tinkamą momentą, taigi dabar tarnyba, panašu, jau pasmerkta lėtai mirčiai.

Vienas komentaras

  1. Ignas parašė:

    neteko naudotis man situo


Kitos kategorijos naujienos