Intel investuoja į dėvimų kompiuterių gamintoją


Kompiuterių industrijoje jau seniai galioja taisyklė: negali sugalvoti ko nors inovatyvaus, nusipirk jau paruoštą arba nuplagijuok ir ruoškis gintis teisme. Netgi IT gigantai priversti įsigyti aktyvų sau naujose veiklos srityse, nors per porą metų galėjo tai sugalvoti patys. Tačiau kaip jau žinome, laikas – pinigai, o tai reiškia, kad laimėti laiko galima, sumokėjus inovacijų autoriams.

Recon Instruments Glasses

Procesorių giganto Intel padalinys Intel Capital, kuris užsiima investavimu, neseniai pranešė, kad finansiškai parems kanadiečių dėvimų kompiuterių gamintoją Recon Instruments. Pastarasis nuo 2008 metų užsiima „išmaniųjų“ akinių kūrimu. Šie turi mobilų ekraną, daugybę daviklių, mikrofoną ir bazines komunikacijos priemones – Bluetooth 4.0 ir Wi-Fi.

Kiek Intel Capital investavo į Recon Instruments, šiuo metu nežinoma, kad kanadiečių firma iš džiaugsmo jau spėjo pranešti, kad jos akinius Jet galima įsigyti su $100 nuolaida.

Reikia pažymėti, kad minėti akiniai turi 2 branduolių procesorių ARM Cortex-A9, o jų bazinė kaina sudaro $599. Neseniai kompanija Intel anonsavo procesorius Quark, kurie taip pat gali būti naudojami dėvimuose kompiuteriuose, taigi Recon Instruments gali gauti dar vieną alternatyvią platformą savo „išmaniesiems“ akiniams.

Jei tikėti Intel atstovų paatviravimais, kompanija labai domisi dėvimų kompiuterių segmentu, ir „draugystė“ su pripažintais šios srities ekspertais – tai jau pusė nužingsniuoto kelio naujame rinkos segmente.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos