Paviešinta nuotrauka, kaip atrodo Intel Ivy Bridge-E kristalas


Su mokslo metų pradžia Intel pradeda prekiauti 29 naujais procesoriais, kurie skirti stacionariems ir nešiojamiems kompiuteriams. Tarp jų galima sutikti ir dviejų branduolių Haswell modelius su LGA 1150 lizdu. Reikia pažymėti, kad turtingas asortimentas neturi Ivy Bridge-E procesorių, kurie skirti LGA 2011 platformai ir turi iki 6 skaičiavimų branduolių.

Puslapis DigiTimes primena, kad oficialus Ivy Bridge-E anonsas įvyks rudeninėje IDF 2013 sesijoje, kuri prasidės jau kitą savaitę. Taip pat renginyje bus pristatytos SoC mikroschemos Bay Trail-T, kurios visų pirma skirtos planšetiniams kompiuteriams.

Kad sparčiausių Intel stacionarių procesorių anonsas jau netoli, rodo ir tai, kad gamintojas išplatino gana detalią Ivy Bridge-E dokumentaciją. Čia galima rasti ir procesoriaus Core i7-4960X kristalo nuotrauką. Jame yra 6 skaičiavimų branduoliai, atminties kontroleris, masyvi L3 lygio spartinančioji atmintis ir papildomi komponentai.

ivy-bridge-e-die

Įdomu tai, kad Ivy Bridge-E kristalo matmenys sudaro 15 x 17,1 mm (257 kv. mm), o tai yra žymiai mažiau, nei Sandy Bridge-E kristalo plotas (434 kv. mm). Toks matmenų sumažinimas turėtų palankiai įtakoti procesorių energetinį apetitą, o tai patvirtina ir kai kurie šaltiniai, kurie jau ruošia būsimų Intel „ekstremalų“ apžvalgas.

2 komentarai (-ų)


Kitos kategorijos naujienos