Intel vėl pasigyrė naujųjų Atom (Bay Trail-T) procesorių sparta


Kažkada kompanija Intel žadėjo, jog naujieji planšetiniams kompiuteriams skirti procesoriai galės pasigirti ne tik mažesniu energijos suvartojimo lygiu, tačiau ir daug didesniu produktyvumu, nei anksčiau išleisti Atom modeliai. Vienas iš Intel inžinierių ryžosi parodyti, kad procesorių giganto pareiškimai nėra tušti žodžiai, ir publikavo savo mikrotinklaraštyje procesoriaus Atom Z3770 spartos rezultatą teste Cinebench R11.5.

Procesorius Atom Z3770 (Bay Trail-T) turi 4 skaičiavimų branduolius su Silvermont architektūra ir dirba 1,47 GHz taktiniu dažniu. Sprendžiant iš gamintojo pateiktos informacijos, TDP lygis bus mažesnis nei 7 W, kadangi viskas, kas aukščiau šio modelio, jau patenka į Bay Trail-M procesorių asortimentą, o šie bus skirti jau nešiojamiems kompiuteriams.

Bay Trail-T Cinebench benchmark

Atom Z3770 rezultatas sudaro 1,47 balo, ir jei tikėti užsienio kolegų pareiškimais, visa tai palyginama su 2011 metų laidos Pentium procesoriais, arba su trijų metų senumo geriausių Intel mobilių procesorių sparta. Palyginimui: AMD Temash hibridinis procesorius A6-1450 su 5,9 W TDP ir paspartintas iki 1,39 GHz dažnio, šiame teste surenka 1,39 balo. Savo ruožtu, neseniai testuotas Intel Pentium 987 ULV (1,5 GHz, 17 W), surinko dvigubai mažiau – 0,73 balo.

Oficialiai Intel Bay Trail-T platforma turės būti pristatyta kitą savaitę, kai prasidės IDF 2013 rudeninė sesija. Tuomet bus pademonstruota daugiau mobilių įrenginių, taigi bus galima atidžiau susipažinti su procesoriais, kurie, anot Intel, turėtų sukelti revoliuciją mobilių įrenginių segmente.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos