Naujos iPad 5 nuotraukos rodo išorinį panašumą su iPad mini


Puslapis Sonny Dickson ir toliau publikuoja aukštos raiškos iPad 5 nuotraukas, kuriose naujasis Apple planšetinis kompiuteris lyginamas su dabartiniu iPad 4. Kaip ir ankstesnėse fotografijose, dar kartą galima įsitikinti, jog „dydis“ iPad su 9,7“ savo išoriniu dizainu bus panašus į kompaktiškąjį iPad mini.

Apple-iPad-5-095

Kaip ir buvo galima tikėtis, bendra ekrano įstrižainė liko ta pat – 9,7“ – tačiau vizualiai planšetinis kompiuteris iPad 5 atrodys mažesnis, kadangi bus susiaurinti iš šonų esantys rėmeliai. Didesnių „letenų“ savininkams tai leis planšetinį kompiuterį laikyti vienoje rankoje.

Galima matyti, kad skirtingai nei iPad 4, naujos kartos iPad korpuso kampai užapvalinti dar labiau; be to, vartotojams bus prieinami keli garsiakalbiai planšetinio kompiuterio korpuso briaunoje.

Apple-iPad-5-061

Pateikto iPad 5 prototipo ekrane matosi darbastalis, kuris atspindi naują operacinės sistemos iOS 7 koncepciją, kurioje dominuos plokščias vaizdas. Kaip visa tai atrodys iš tikrųjų, iš pradžių pamatysime po išmaniųjų telefonų iPhone 5S ir iPhone 5C premjeros.

Tikėtina, kad iPad 5 ir antros kartos iPad mini debiutuos vėliau – spėjama, kad tai gali įvykti arba rugsėjo pabaigoje, arba spalio mėnesio pradžioje.

Apple-iPad-5-002 Apple-iPad-5-046

Apple-iPad-5-071

Apple-iPad-5-074

Apple-iPad-5-088

Apple-iPad-5-102

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos