Naujos kartos Apple iPad mygtukas „Home“ gali būti padarytas iš safyro


Kadangi naujieji iPhone 5C ir iPhone 5S jau pristatyti, dabar naujienų estafetę po truputį perima informacija apie būsimus iPad 5 ir antros kartos iPad mini, kurie turėtų būti pristatyti spalio 15 d.

ipad_vs_ipad_mini

Įdomu tai, kad naujieji iPad gali gauti mygtuką „Home“, kuris padarytas iš safyro stiklo, rašo taivaniečių puslapis DigiTimes. Ateityje Apple gali netgi ryžtis išleisti specialų safyrinį apsauginį sluoksnį, kuris saugos išmaniųjų telefonų iPhone sensorinį ekraną nuo įbrėžimų ir atsitiktinių smūgių. Prognozuojama, kad tokia naujove 2014 metais bus apdovanotas iPhone 6.

Pirmą kartą Apple safyro stiklą panaudojo iPhone 5 – čia tokios apsaugos nusipelnė kameros objektyvas. Ta pati medžiaga panaudota ir iPhone 5S biometrinio daviklio atveju – pastarasis integruotas į „Home“ mygtuką.

Tiesa, masinės gamybos atveju safyras vis dar per brangus: tradicinės apsauginės ekrano priemonės gali būti net 5 kartus pigesnės, nei safyro analogai.

Kadangi spalio 15 d. jau ne už kalnų, kompanijos Apple atstovai jau pradėjo susitikimų maratoną su mažmeninės prekybos tinklais. Bus apsvarstyti nauji produktai, atitinkamos reklaminės kampanijos ir galimybės realizuoti senus, sandėliuose esančius iPad likučius.

Kaip atrodys naujieji iPad 5 ir iPad mini 2, galima pamatyti šiame puslapyje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos