Naujieji iPhone 5: be keistenybių su kainomis neapsieita


Dabar, kai oficialiai pristatyti naujos kartos iPhone, galima detaliau pakalbėti apie jų kainas (ypač iPhone 5C) bei neišsipildžiusias svajones.

Taigi JAV išmaniojo telefono iPhone 5C kaina be sutarties sudarys $549 (16 GB) ir $649 (32 GB). Tai tik $100 mažiau už daug kuo panašų iPhone 5, kuris nors ir pasitraukia nuo scenos, prekyboje vis dar prieinamas, o kartu gali pasigirti tradiciniu aliuminio korpusu.

iphone5c-kaina

Dar prieš iPhone 5C anonsą analitikai kalbėjo apie sumas, kurios apėmė $150-200, tačiau artėjant anonsui, buvo minimi ir visi $450. Tačiau Apple liko ištikima savo kainodarai, taigi dabar niekam nepasiverčia liežuvis iPhone 5C vadinti „biudžetiniu“. Vargu, ar tokios kainos leis patraukti į savo pusę besivystančių šalių vartotojus, ypač Kinijos, kuri laikoma viena iš svarbiausių Apple rinkų.

Kalbant apie naujojo flagmano iPhone 5S kainas, nieko ypatingo pridurti neišeis, kaip tik paminėti sausą statistiką: 16 GB versija be sutarties kainuos $649, 32 GB – $749, 64 GB – $849. Žodžiu, standartinė Apple kainodara.

iphone5s-kaina

Beje, pastebėta dar viena įdomi tendencija. Puslapis CNet praneša, kad vidutinė iPhone 5 (16GB) kaina aukcione eBay prieš naujųjų iPhone anonsą sudarė $361, tačiau po premjeros šoktelėjo iki $441, nors anksčiau kaina tik krisdavo – juk daugelis norėdavo kuo greičiau parduoti „beviltiškai pasenusį“ išmanųjį telefoną. Dabar gi biudžetinio telefono vietą užima būtent iPhone 5, o ne jį pakeitęs spalvotasis iPhone 5C. Matyt, spalvų gausa Apple gerbėjų nesužavėjo.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos