iPhone 5S biometrinis daviklis atpažįsta ir kačių letenėles


Viena iš išmaniojo telefono iPhone 5S naujovių yra biometrinis daviklis, palaikantis technologiją Touch ID ir galintis autorizuoti vartotoją, pasinaudodamas pirštų atspaudais. Tai leidžia išmanųjį telefoną atblokuoti be slaptažodžio, o kartu apsipirkti el. parduotuvėje App Store. Antra vertus, pasirodė, kad sensorius nebūtinai reaguoja į žmogaus pirštą.

Vaizdo klipe galima matyti, kad visai tiks ir jūsų katės letenėlė. Nežiūrint į tai, kad sensorius tokiu atveju rečiau suveikia teisingai, jis vis tik atpažįsta keturkojį ir atblokuoja išmanųjį telefoną. Visa tai nereiškia, kad technologija Touch ID yra mažiau saugesnė, kadangi kiekviena katė taip pat turi unikalią letenėlės odos struktūrą.

Apskritai iPhone 5S atblokavimui galima naudoti bet kurią gyvo organizmo odos dalį. Norėdami tai patvirtinti, puslapio TechCrunch žurnalistai pabandė tam reikalui išbandyti apatinę delno dalį – ir viskas pavyko, juo labiau, kad kitos rankos delnas netiko. Su alkūne atblokuoti išmanųjį telefoną buvo sunkiau, nei su pirštu, tačiau netgi toks metodas veikė.

Kalbant apie kates ir kitus gyvūnus, tai gana įdomus eksperimentas, tačiau su savimi visur nešiotis katę, kad būtų galima atblokuoti savo iPhone 5S – šiek tiek per didelė „prabanga“, nebent esate pamišęs dėl savo naminio gyvūno ir nuolat jį tampotės su savimi.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos