iPhone 5S gali gauti NFC technologijos palaikymą


Puslapio Apple Insider žurnalistai atkreipia visuomenės dėmesnį į kompanijos Apple užregistruotą patentinę paraišką Europos profilinėse įstaigose. Paraiška aprašo skenerio, dirbančio su pirštų atspaustais, darbą. Skeneris bus integruotas į ekrano apačioje esančio mygtuko „Home“ žiedą. Negana to, visa tai bus apjungta su NFC palaikančia mikroschema.

iphone_5s_colors

Toks metodas leis sustiprinti vartotojo identifikacijos apsaugos sistemą, o kartu panaudoti išmanųjį telefoną paslaugų ir produktų apmokėjimui internete, taip pat įprastuose prekybos taškuose bei automatizuotuose kioskuose, kurie palaiko NFC technologiją.

Analitikai tikėjosi, kad Apple įdiegs NFC dabartiniame iPhone 5, tačiau to neįvyko. Ar Apple subrendo šiam žingsniui su šiųmetiniu iPhone 5S? garantuotai pasakyti labai sunku – tai bus galima konstatuoti tik rugsėjo 10 d., kaip kompanija iš Kupertino sukvies visus į specialiai naujos kartos iPhone pristatymui skirtą renginį.

iphone5c_motherboard

Beje, kinų puslapis Weibo eilinį kartą publikavo vieną iš iPhone 5C fotografijų. Šį kartą nuotraukoje matyti išmaniojo telefono sisteminė plokštė, kurios pagrindinė dalis paslėpta po metaliniu dangteliu. Antra vertus, net ir toks vaizdas ekspertams leidžia tvirtinti, jog lyginant su dabartiniu flagmanu, iPhone 5C skirsis labai nežymiai – kol kas galima spręsti tik apie antraeilių komponentų perkėlimą.

3 komentarai (-ų)

  1. Arturas parašė:

    kada Lietuvoje bus pardavimai iPhone 5s

  2. kazkas parašė:

    Jei neatsijunginetu kas kazkiek minuciu tai dar galima butu naudotis per koki Trillian…


Kitos kategorijos naujienos