JAV moksleiviams išdalinti iPad iš karto buvo „nulaužti“


Los Andželo miesto mokyklos visai neseniai mokiniams ėmė dalinti planšetinius kompiuterius Apple iPad. Aišku, jie skirti tam, kad padėtų mokiniams geriau mokytis. Tačiau pasirodė, kad ši idėja greitai žlugo – jau po kelių savaičių mokyklų vadovybė išsiaiškino, jog vaikai sėkmingai „nulaužė“ planšetinius kompiuterius ir juos naudoja savo asmeniniams tikslams, praneša leidinys LA Times.

mokiniai-su-ipad

Po atliktų nesudėtingų modifikacijų Teodoro Ruzvelto vardo mokyklos moksleiviai galėjo be didelio vargo naudotis bet kuriais interneto puslapiais, o tai sukėlė nerimą švietimo įstaigų vadovams – nemokami iPad greitu metu turi pasiekti ir kitas mokyklas. Taip pat paaiškėjo ir daugiau iPad „nulaužimo“ atvejų kitose mokyklose, kur nauja švietimo programa jau įdiegta ir veikia jau kuris laikas.

Patys moksleiviai pasakoja, kad nieko ypatingo jų „nulaužimo metodikoje“ nėra – jie tiesiog ištrindavo sistemoje įdiegtą seną vartotojo profilį, tuo tarpu nauja sistema leisdavo naršyti ten, kur tik mokinys pageidauja. Taip jie galėdavo rašyti Facebook, Twitter, klausytis muzikos per tarnybą Pandora – žodžiu, užsiimti tuo, kas patinka, tik ne mokslais.

Miesto valdžia planavo, kad kiekvienas valstybinių mokyklų mokinys gaus planšetinį kompiuterį iPad, ir tai įvyks dar šiemet. Teodoro Ruzvelto vardo mokykla tapo viena pirmųjų, kuri ėmė dalyvauti šioje programoje. Dabar mokytojai baiminasi, jog informacija apie iPad „nulaužimo“ būdą greitai išplis per socialinius tinklus, ir visose mokyklose moksleiviai bandys atsikratyti riboto naudojimo vartotojo profilio.

Vienas komentaras

  1. Kapitonas Ignas parašė:

    😀 super


Kitos kategorijos naujienos