Kai kuriuos žmones nuo iOS 7 elementariai pykina


Yra tikrai nemažai žmonių, kurie piktinasi naujausios Apple operacinės sistemos iOS 7 dizainu. Vis tik panašu, kad kai kurie tai daro dėl labai svarbios priežasties: paralakso efektas bei po ekraną lakstančios ikonos jiems sukelia jūros ligą, praneša puslapis The Verge.

ios-7-iphone

Vartotojai skundžiasi, kad nuo tokios animacijos juos paprasčiausiai pykina. Jie lygina naująjį efektą su knygos skaitymu judančiame automobilyje. Taip pat yra užfiksuotas ne vienas atvejis, kai žmogus sunegaluoja, atsiranda akių nuovargis ar net skausmai, sukasi galva.

Paralakso efektą galima pašalinti, nustatymuose įjungus opciją „Apriboti judėjimą“, tačiau vartotojus labiau jaudina gylio efektas, kai piktogramos „įskrenda“ į ekraną, aplikacijas atidarant arba uždarant, o taip pat apsilankant meniu punkte, kuris leidžia tvarkyti užduotis.

Kai kurie žmonės skundžiasi, kad galvos skausmas po naudojimosi iOS 7 stebimas visą dieną, o vienam vartotojui netgi teko atsiprašyti iš darbo po to, kai jos išmanusis telefonas iPhone atsinaujino iki iOS 7.

Apple techninio palaikymo tarnybos darbuotojai tokiems vartotojams teigdavo, jog galimybės visiškai išjungti iOS 7 animaciją nėra. Kai kas jau sugalvojo vieną iš sprendimo būdu – vėl įdiegti operacinę sistemą iOS 6, kadangi joje tokio agresyvaus efekto, atveriant ir uždarant aplikacijas, nėra.

Vienas komentaras

  1. Remigijus parašė:

    Nežinau, bet mane po atnaujinimo niekas nepykina. Gal per mažai maigau tą iOS 7… <:


Kitos kategorijos naujienos