Kaip atrodys naujasis iPad mini? Nuomonės išsiskyrė…


Įvairių šaltinių teigimu, spalio mėnesį kompanija Apple pristatys du planšetinius kompiuterius – iPad 5 su 9,7“ įstrižainės ekranu ir antros kartos iPad mini, kuris turėtų gauti 7,95“ įstrižainės Retina ekraną. Kas gi mums žinoma apie juos šiuo metu?

Per paskutines keletą dienų puslapis Sonny Dickson ypač atidžiai tyrinėjo naujųjų Apple planšetinių kompiuterių korpusų detales. Visų pirma, į kamerų objektyvą pateko tamsiai iPad mini 2 korpusas su tamsiai pilka spalva. Pastaroji sėkmingai  debiutavo kartu su iPhone 5S.

ipad_mini_case

Tas pats puslapis publikavo ir iPad 5 korpuso nuotrauką su analogiška spalva (matomas kairėje, pačioje apačioje), kartu matyti ir sidabrinės spalvos korpusas.

ipad_mini_case_02

Tokiu būdu, galima tvirtinti, jog naujieji Apple planšetiniai kompiuteriai iš dabartinio flagmano iPhone 5S pasiskolins mažiausiai kelias spalvines gamas. Ar pasirodys ir aukso spalvos variantas? Remiantis kinų puslapio DoNews naujausia publikacija, iPad mini 2 atveju – tai visai tikėtina.

gold-ipad-mini

Tos pačios nuomonės laikosi ir puslapis Sonny Dickson. Pastarasis, beje, spėjo publikuoti naują fotografiją, kuri leidžia spėti, kad biometrinis daviklis Touch ID, leidžiantis skenuoti pirštų atspaudus, pasieks ir antros kartos iPad mini. Jei taip atsitiks, reikia tikėtis, kad visa tai tikrai pasieks ir iPad 5.

ipad-mini-touch-id

Tai reikštų, kad planšetinis kompiuteris gaus ir naujausią procesorių Apple A7, kuriame numatyta speciali sritis informacijai apie pirštų atspaudus saugoti. Nors tokia įvykių eiga gali atrodyti per daug optimistinė, tačiau reikia turėti omenyje, kad konkurencija nebrangių planšečių segmente yra ypač aštri, tad Apple gali imtis nestandartinių priemonių.

Specialistai iš IHS iSuppli, kuriuos cituoja puslapis CNet, tvirtina, kad Apple tiekėjai kol kas nepasiruošę masinei 7,95“ įstrižainės Retina ekranų gamybai. Ir jei Apple spalį pristatys iPad mini 2 versiją su Retina ekranu, jų masinis tiekimas galėtų prasidėti ne anksčiau kaip 2014 metų I ketvirtį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos