Kas ketvirtas Call of Duty žaidėjas – moteris


Studijos Infinity Ward vykdomasis prodiuseris Mark Rubin papasakojo, kodėl naujausiame žaidime Call of Duty: Ghosts atsirado kariai – moterys. Pasirodo, ši žaidimų serija ypač sparčiai populiarėja tarp gražiosios lyties atstovių. Statistika rodo, kad 24% Call of Duty žaidėjų – moterys, o tai gana smarkiai pakeitė kūrėjų požiūrį į žaidimo kūrimą, praneša puslapis Lazy Gamer.

mergina-zaidzia-call-of-duty

Mark Rubin pridūrė, jog anksčiau kareivių atvaizdai daugelio žaidėjų režimui būdavo imami iš vieno žaidėjo kampanijų. Būtent dėl šios priežasties kai kurie vartotojai negalėdavo sukonfigūruoti savo personažo išvaizdą pagal savo skonį. Vis tik Call of Duty: Ghosts šis požiūris bus pakeistas, o tai, Infinity Ward atstovo teigimu, taps žymiu serijos žingsniu į priekį.

Priminsime, kad Call of Duty: Ghosts debiutas prekyboje numatytas lapkričio 5 d., bus palaikomos platformos PC PlayStation 3 ir Xbox 360. Žaidimų versijos, skirtos naujos kartos konsolėms Xbox One ir PS4, pasirodys tuomet, kai konsolės pasirodys prekyboje – atitinkamai lapkričio 22 d. ir lapkričio 15 d.

3 komentarai (-ų)

 1. Profas parašė:

  O kas antras yra vaikas 6-10 metu

  • Cepas parašė:

   kaip pirstu i aki 😀

   o del mergu,tai cia tik ant konsoliu 😀

   • Ignas parašė:

    per PC teko sutekt ne viena female gamer bet ten „kodas“ prikimstas tu vaiku 10-12 metu ner jau toks blogas CoD bet community tai baisu ziuret


Kitos kategorijos naujienos