Išradingieji kinai sėkmingai klonavo iPhone 5C


„Biudžetinis“ išmanusis telefonas iPhone 5C jau pristatytas, tačiau maža kaina, žvelgiant į šio išmaniojo telefono kainininką, visiškai nekvepia. Šią situaciją nusprendė pataisyti išradingieji kinai. Pastarieji dar prieš Apple išmaniojo telefono anonsą turėjo identiškus plastikinius korpusus, kurie naudojami iPhone 5C, taigi neturėtų stebinti, kad jau dabar galima rasti „obuolinį“ kloną Goophone i5C, praneša puslapis VR-Zone.

Kadangi nutekintos informacijos apie „biudžetinį“ Apple telefoną buvo daug, o ir iOS 7 beta versijos pasirodė dar gerokai prieš oficialų operacinės sistemos debiutą, kinų sukurtas iPhone 5C klonas atrodo tikrai įtikinamai. Ypač tuo atveju, jei niekas su iPhone ir iOS 7 dar nebuvo susidūręs.

Goophone i5C gavo 4“ įstrižainės ekraną su 854 x 480 taškų raiška, 2 branduolių 1,2 GHz procesorių MediaTek, 512 MB operatyvios atminties, 4 GB integruotą duomenų kaupiklį, 8 MP kamerą nugarinėje dalyje ir 2000 mAh talpos bateriją. Savaime suprantama, viskas veikia su operacine sistema Android (įdiegta Jelly Bean versija). Kaip ir priklauso iPhone klonui, jis neturi prieigos prie el. parduotuvės Google Play. Tiesa, App Store, matyt, taip pat nedraugaus su šiuo iOS 7 apsimetėliu.

Kaip visada, kinų klonai pasižymi ypač patraukliomis kainomis. Tai tampa akivaizdu, kai šalia turime oficialų iPhone 5C kainininką: jei Apple „biudžetinis“ telefonas su 16 GB kaupikliu siūlomas už $549, tai Goophone i5C vartotojui atsieis vos $119. Prekyboje kinų klonas debiutuos kartu su iPhone 5C, t.y. rugsėjo 20 d.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos