Bethesda žino, kodėl konsolei Nintendo Wii U nekuriami žaidimai


Žaidimų konsolė Nintendo Wii U jau metai prieinama rinkoje, o jai skirtų, trečių šalių kompanijų sukurtų žaidimų yra labai mažai, o ir patys konsolės pardavimai yra nuviliantys. Kodėl taip yra? Kompanijos Bethesda Softworks marketingo ir ryšių su visuomene skyriaus vadovas Pete Heins teigia, kad Nintendo visiškai nieko nedarė, kad situacija pasikeistų.

Wii-U-hands-on

Pete Heins mano, kad japonų kompanijai jau vėlu gerinti santykius su žaidimų kūrėjais ir raginti kurti Wii U skirtus žaidimus.

Reikėjo daryti tai, ką darė Sony ir Microsoft su mumis ilgus metus. Mes negaudavome iš jų [Nintendo] atsakymų į visus mūsų klausimus, tačiau jie ateidavo pas mus ir sakydavo: štai tai, ką mes darome, štai mūsų planai, štai kaip, mums atrodo, visa tai veiks. Jie klausėsi ir mūsų.“

Viskam tam reikia skirti labai daug laiko. Negalima tiesiog nuspręsti: štai, mes dabar padarysime „dėžutę“, o jūs jai kursite žaidimus.“

Bethesda atstovas pakartojo, jog jo kompanija nekuria žaidimų, skirtų Nintendo konsolėms. Su Pete Heins sutinka ir Borderlands 2 scenarijaus autorius, kuris pastebi, jog Wii U yra visiškai nepanaši į naujos kartos konsoles Playstation 4 ir Xbox One. Žaidimus Wii U reikia kurti visiškai kitaip, nei Sony ir Microsoft konsolėms, o tai tik dar labiau apsunkina kūrimo procesą, o kūrėjams to mažiausiai reikia.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos