ThinkPad T440p ir T540p: Premium klasės Lenovo nešiojami kompiuteriai


Kompanija Lenovo pranešė, kad greitu metu Europoje debiutuos Premium klasės nešiojami kompiuteriai ThinkPad T440p ir ThinkPad T540p.

Gamintojo teigimu, mobilūs kompiuteriai nuo šiol yra plonesni ir lengvesni, juos iš konkurentų išskiria lakoniškas dizainas, tradiciškai didelis patikimumo lygis, atsparumas išorės poveikiui, kartu buvo padidintas baterijos darbo laikas. Be to, šie modeliai atitinka JAV Gynybos ministerijos keliamus kartinio standarto MIL-SPEC reikalavimus.

Lenovo ThinkPad T540p front

14“ ekraną turintis ThinkPad T440p ir 15“ ekraną turintis ThinkPad T540p sukurti, naudojant ketvirtos kartos Intel Core procesorius su Haswell mikroarchitektūra, jie apjungia didelį produktyvumo lygį su ilgu baterijos darbo laiku. Papildomas akumuliatorius galės pailginti ThinkPad T440p darbo laiką iki 13,7 val., tuo tarpu ThinkPad T540p atveju šis rodiklis lygus 12,6 val.

Kai kurios konfigūracijos numato ne tik integruotą į procesorius grafikos posistemę, tačiau ir diskretinę vaizdo plokštę NVIDIA GeForce GT730M su 1 GB operatyvios atminties. Kieto disko talpa gali siekti 1 TB, kaip opciją galima pasirinkti modelių su SSD kaupikliu. Abu naujokai palaiko 4G LTE mobiliojo ryšio standartą. Iš periferinių jungčių galima paminėti keturis USB 3.0 lizdus, SD atminties kortelių skaitytuvą, vaizdo išvestis mini-DisplayPort ir VGA.

Teigiama, kad Lenovo ThinkPad T440p ir ThinkPad T540p nešiojamų kompiuterių debiutas numatytas šių metų lapkričio mėnesį. Kaina prasidės nuo 2800 litų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos