LG Nexus 5 egzistavimą patvirtino FCC dokumentas


Kompanija Google vis tik liko patenkinta bendradarbiavimu su P. Korėjos kompanija LG, kuri išleido išmanųjį telefoną Nexus 4. Remiantis dokumentu, kuris buvo publikuotas JAV Federalinės ryšių komisijos (FCC) puslapyje, LG pateikė paraišką išmaniojo telefono LG-D820, kuris praktiškai iš taps naujuoju Nexus 5.

nexus-5-google-leaked

Naujasis telefonas pirmą kartą viešai pasirodė vaizdo klipe, kurį išplatino pati Google ir kuris buvo skirtas naujos Android KitKat statulos pastatymui priešais paieškos giganto biurą. Tuomet vienas iš Google darbuotojų buvo pastebėtas filmuojant visą procesą su neanonsuotu Nexus telefonu. Vėliau Google vaizdo klipą pašalino.

Iš FCC dokumento aiškėja, kad Nexus 5 bus didesnis nei Nexus 4, kadangi ekrano įstrižainė padidės iki 4,96“. Viduje rasime 4 branduolių Snapdragon 800, Wi-Fi 802.11 a/b/c/n/ac ir Bluetooth 4.0 LE palaikymą, GSM ir 4G LTE modulius. Dangtelis, greičiausiai, bus nenuimamas (bent jau paprastai to padaryti nepavyks), kartu jis išduoda, kad bus įdiegta NFC mikroschema, palaikomas bevielio ryšio standartas Qi.

Programinė dalis gana įdomi. FCC dokumente minimas Android Key Lime Pie, nors mes jau žinome, kad tai bus KitKat. Antra vertus, LG paraišką pateikė birželio 18 d., taigi galbūt net pati Google dar nebuvo apsisprendusi dėl galutinio pavadinimo.

Kadangi Nexus 4 kainos smarkiai sumažintos, o 8 GB versijų jau neliko, galima tikėtis, kad Nexus 5 anonsas įvyks rugsėjo pabaigoje arba spalio mėnesį, o ne lapkritį, kaip anksčiau. Tikėtina, kad ir kaina išliks gana patraukli: priklausomai nuo versijų – $199 – $249.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos