Mažyčiai robotukai Little Robot Friend mokys vaikus programuoti


Toronte (Kanada) reziduojanti kompanija Aestethec Studio puslapyje Kickstarter patalpino naują projektą. Juo siekiama surinkti pinigų mažyčių robotukų – kompanionų Little Robot Friend gamybai. Kam viso reikia?

Little Robot Friend

Šie mažyčiai įrenginiai turi 8 bitų kontrolerį ir 32 Kb integruotos atminties ir, kūrėjų teigimu, jie gali būti labai naudingi, mokant vaikus programuoti. Robotukai gali mirksėti iš šviesos diodų padarytomis akimis, taip pat aktyvuotis, jei prie jų prisiliečiama, su jais bendraujama arba keičiasi aplinkos apšvietimas.

Kiekvienas iš robotų suderinamas su atviro kodo konstruktoriumi Arduino. Robotus galima perprogramuoti su specialiai kūrėjams skirtu komplektu, kuriam sukurti  Aestethec Studio tikisi gauti $55 000 per minios finansuojamą Kickstarter projektą.

Robotukams maitinimas tiekiamas, pasitelkus dvi AAA tipo baterijas, jų užteks, kad Little Robot Friend veiktų nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių.

Little Robot Friend kid

Roboto „asmenybę“ galima nustatyti su keliais jungikliais arba specialia programine įranga: jis gali būti drąsus arba bailus, nevaldomas arba visiškai ramus, garsus arba tylus, laimingas arba labai piktas, intravertas arba ekstravertas, galų gale, labai linksmas arba labai rimtas.

Kiekviena sąveika su robotu įrašoma į atmintį, taigi jo elgesys turėtų keistis kas kartą, kai tik bus įgyjama daugiau patirties.

Naujienos rašymo metu Little Robot Friend projektui trūko vos 3 tūkst. JAV dolerių, o liko dar 28 dienos, taigi galima neabejoti, kad greitai pamatysime mažyčių robotukų, kurie, tikėtina, patiks ne tik vaikams, tačiau ir suaugusiems.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos