NFC technologija McDonald’s stalus pavers virtualių lenktynių trasomis


Daugelis žino, ką reiškia „Happy Meal“ arba „Big Mac“. Šie prekiniai ženklai priklauso McDonald’s – kompanijai, kuri savo hamburgeriais sugeba ypač greitai pamaitinti beveik visą pasaulį.

Vis tik „Happy Table“ su maistu mažai kuo susijęs. Šios aplikacijos dėka greitojo maisto restoranai ketina sudominti su tėvais čia besilankančius vaikus. Lipdukai su NFC žymomis leis paversti šiose maitinimo įstaigose esančius stalus į virtualiems automobiliams skirtą interaktyvią trasą.

Kad varžybos įvyktu, vaikui reikės turėti išmanųjį telefoną su NFC palaikymu ir nemokamą aplikaciją, kuri pavers telefoną į automobilį, kuriame važiuoja vienas iš McDonald’s simbolių. NFC žymos atlieka ne tik nukreipiamųjų ženklų, tačiau ir kliūčių vaidmenį automobilio kelyje, o taip pat padeda žaisti kitus mobilius žaidimus.

Visa tai sukūrė reklamos agentūra DDB Singapore. Stalus aprūpinti NFC lipdukais yra labai paprasta, tačiau šiuo metu pastaroji iniciatyva bus plėtojama Azijoje esančiuose McDonald’s padaliniuose. Visa tai gali pasiekti ir Lietuvą, jei projektas bus sėkmingas. Tad jei mėgstate lankytis su vaikais šios kompanijos greitojo maisto restoranuose, nenustebkite, jei jūsų išmanusis telefonas vieną dieną patirs rimtą „avariją“ – pramogos kartais reikalauja aukų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos