Microsoft išperka iPad tikėdamasi, kad vartotojai pirks Surface


Įsivaizduokime, kad turime tokią situaciją: jūs esate kompanijos Apple gerbėjas, tačiau turimas iPad jums jau nusibodo ir ketinate išbandyti kažką naujo – pavyzdžiui, Microsoft Surface. Jokių problemų! Korporacija Microsoft pranešė, jog pradeda vykdyti iPad išpirkimo programą (žinoma, jei vartotojas tikrai nori įsigyti Surface).

Microsoft-Surface-RT

Savo planšetinio kompiuterio Surface priešpastatymą konkurento iPad kompanija Microsoft praktikuoja ne pirmą kartą: neseniai buvo įvykdyta kampanija, kurios metu Apple Siri garsiai pasakojo, kad iPad negali daryti daugelio dalykų, kuriuos sugeba Surface.

Dabar kompanija Microsoft ketina išdalinti dovanų kuponų, kurio kiekvieno vertė – $200. Būtent su jais bus galima atiduoti savo antros, trečios arba ketvirtos kartos iPad ir gauti Surface. Teigiama, kad Apple planšetiniai kompiuteriai turės būti fiziškai sveiki (nesudaužyti), be to, pasiūlymas galioja tik JAV ir Kanados gyventojams.

Reikia priminti, kad Surface planšetinių kompiuterių pardavimai iki šiol yra labai prasti, taigi Microsoft ketina imtis visų priemonių tam, kad situacija pagerėtų – juk vien dėl Surface nesėkmės kompanija prarado beveik 1 mlrd. JAV dolerių. Pirmos kartos Surface kainos jau sumažintos, tuo tarpu naujieji Surface Pro ir RT modeliai turėtų debiutuoti rugsėjo 23 d.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos