Microsoft kuria kompaktišką planšetinį kompiuterį Surface Mini


Kompanija Microsoft visų pajėgumu ruošiasi ne tik antros kartos planšetinių kompiuterių Surface RT ir Surface Pro debiutui, kurie atitinkamai gaus nVidia Tegra 4 ir ketvirtos kartos Intel Core procesorius, taip pat naujos kartos prijungiamą klaviatūrą su integruotu akumuliatoriumi. Nauji gandai įkyriai kalba apie kompaktišką planšetinio kompiuterio Surface Mini variantą, praneša puslapis Unwired View.

Microsoft-Surface-RT

Naujasis Microsoft sprendimas turėtų gauti 7“ arba 8“ įstrižainės ekraną. Tokių ekranų palaikymas įdiegtas operacinėje sistemoje Windows 8.1. Kadangi OEM planšetinių kompiuterių gamintojai, išskyrus amerikiečių kompanijas HP ir Dell, ne ypač dega noru kurti Windows planšetes, tikėtina, kad programinės platformos atnaujinimai atvers pačiai Microsoft kelią išleisti sumažintą Surface versiją.

Kol kas apie tikslias planšetinio kompiuterio Surface Mini technines specifikacijas informacijos ypač mažai, tikėtina, kad daugiau jų pasirodys per operacinės sistemos Windows 8.1 anonsą, kuris įvyks spalio 17 d. Galbūt Microsoft apie Surface Mini pranešti ir anksčiau, kadangi rudenį laukiama „didžiausio priešo“ Apple planšetinių naujovių – iPad 5 ir iPad mini 2 – premjeros.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos