Microsoft ėmė reklamuoti Xbox One ne kaip žaidimų konsolę


Iki Xbox One debiuto rinkoje liko daugiau nei porą mėnesių, tačiau Microsoft jau pradėjo reklamuoti savo naujos kartos konsolę. Kad ir kaip būtų keista, tačiau reklamoje kalbama visiškai ne apie žaidimus.

Vaizdo klipe rodoma, kaip lengvai su Xbox One bus galima žiūrėti amerikietišką futbolą, taip pat demonstruojamos specialiai konsolei sukurtų aplikacijų galimybės, kurios leidžia ne tik žiūrėti sporto varžybas, tačiau ir gauti norimą statistiką.

Nuo pat konsolės pristatymo pradžios tapo aišku, kad Microsoft daugiausia tikisi ne iš užkietėjusių žaidėjų, o iš auditorijos, kuri perka du – tris žaidimus per metus, tačiau daugiausia laiko praleidžia priešais televizorių, žiūrėdama sporto varžybas ir filmus.

Ir tai gana suprantama: žaidėjų nėra tiek daug, kiek paprastų vartotojų, kurie konsolę daugiausia naudoja bendriems poreikiams tenkinti. Turbūt būtent šis faktas ir privertė gamintoją komplektuoti Xbox One su kontroleriu Kinect, kuris bus kiekviename komplekte. Šeimyniniai žaidimai, kuriuose reikia judinti savo kūną, neretai parsiduoda geriau, nei bet kurie kiti žaidimų industrijos šedevrai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos