Microsoft Surface 2 aksesuarai: nuo automobilinių pakrovėjų iki didžėjų pultų


Kompanija Microsoft, kaip žinia, turi gana daug firminių parduotuvių. Reikia sutikti, kad jų vitrinas būtina užpildyti kokiais nors produktais, kitaip į jas būtų graudu žiūrėti. Todėl po antros kartos Surface planšetinių kompiuterių anonso Microsoft ilgai pasakojo apie įspūdingą kiekį įvairių aksesuarų. Pirmos kartos Surface šiuo atžvilgiu turėjo labai mažai pagalbinių įrenginių. Bet kokiu atveju, dabar Microsoft tikrai turės ką pasiūlyti nuolaidų metu, jei Surface 2 ir Surface Pro 2 bus tokie pat populiarūs, kaip ir pirmos kartos planšetės.

Surface TouchCover 2

Taigi Microsoft pristatė tris prijungiamos klaviatūros variantus. Tai bus TouchCover 2, TypeCover 2 ir PowerCover. Savo išore jos panašios, tačiau TypeCover 2 gavo dar vieną spalvinį variantą – violetinį. Kiekvienas iš klaviatūros variantų turi integruotą LED pašvietimą. Juk akims nėra nieko kenksmingiau, kaip dirbti su kompiuteriu visiškoje tamsoje, tačiau eilėje atvejų be šito apsieiti tikrai neįmanoma.

TouchCover 2 klaviatūra – tai sensoriniai mygtukai. Modeliai TypeCover 2 ir PowerCover – tai membraniniai mygtukai tiems žmonėms, kurie mėgsta justi kažką fizinio po savo pirštais. Šių klaviatūrų kaina sudaro atitinkamai $120, $130 ir $200. Paskutiniu atveju kalbama apie klaviatūrą su integruotu akumuliatoriumi, kuris leis planšetinio kompiuterio darbo laiką pailginti maždaug 50%.

surface-2-violet

Kadangi stovelis, skirtas planšetinį kompiuterį naudoti vertikalioje būsenoje, yra integruotas į patį įrenginį, jį galima naudoti tam tikru atstumu nuo klaviatūros. Kad ši išsaugotų įvestį su klaviatūra, gamintojas siūlo specialų bevielį Bluetooth modulį – Wireless Adapter for Typing Covers, kuris prijungiamos prie klaviatūros. Šio aksesuaro kaina sudaro $60.

surface-pro-2-docking-station

Planšetinį kompiuterį galima patalpinti į specialioje Docking-stotelėje, kuri vadinasi Docking Station for Surface Pro. Jos kaina sudaro $200. Vertingiausia tai, kad šioje stotelėje yra integruota baterija. Be padidėjusio autonominio darbo laiko bus galima pasinaudoti tokiomis sąsajomis, kaip USB 2.0, USB 3.0, mini DisplayPort ir Ethernet.

Arc Touch Mouse Surface Edition

Prie smulkmenų gali priskirti tokius aksesuarus, kaip automobilinį pakrovėją Car Charger ($50) ir specialią bevielės pelės Arc Touch Mouse Surface Edition ($70) versiją.

Galų gale, kompanija Microsoft siūlo kažką originalaus – Surface Music Kit. Vietoj įprastos klaviatūros prie planšetinio kompiuterio galima prijungti kažką panašaus į pultą, skirtą muzikinių miksų kūrimui. Prijungus šį įrenginį, automatiškai pasikrauna speciali programinė įranga. Muziką įrašyti galima į MP3, WAV arba WMA formatus. Deja, pastarojo įrenginio kaina dar nepaskelbta.

Surface Music Kit

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos