Microsoft: Xbox One skirtiems Forza 5 ir Ryse konkurentai alternatyvų neturi


Duodamas interviu puslapiui Rev3 Games, Xbox vyriausias inžinierius Albert Penello pasidalino savo nuomone apie Xbox One ir konsolės debiuto pradžioje pasirodysiančius žaidimus. Jo teigimu, konkurentai (akivaizdu, kad Sony ir jos ruošiamai PlayStation 4) neturi ką pasiūlyti kaip atsaką į ruošiamus žaidimus Forza 5 ir Ryse: Son of Rome.

xbox-one-konsole

Aš jau ne kartą kalbėjau, kad lyginti konsolių charakteristikas yra beprasmiška, ir mane už tai dažnai kritikavo. Žmonės, kurie ginčijasi dėl šių konsolių [Xbox One ir PS4] galingumo, nėra inžinieriai ar programuotojai. Reikia suprasti, kad Sony daro viską, kas įmanoma, kad pristatytų geriausią „geležį“, kokia tik įmanoma. Ir mes darome tą patį iš savo pusės.“

Aš nemanau, kad skirtumas tarp konsolių bus toks didelis, kaip skirtumas tarp jų komponentų. Aš pats esu didelis automobilių gerbėjas, ir galiu tik paklausti, kaip čia gaunasi, kad Porsche su 300 AG arba 400 AG yra greitesnis nei Corvette su 700 AG? Viskas slypi balanse, jūs naudojate skirtingą „turinį“, todėl rezultatas gali būti toks, kad galią gauname tą pačią. Kalbant apie operatyviąją atmintį, Sony pasirinko vieną kelią, mes – kitą.

RYSE_E3_2013

Kai aš žiūriu į žaidimus, aš nematau skirtumų tuose komponentuose. Aš žinau, kad daugelis labai mėgsta lyginti panašius dalykus popieriuje, studijuoti charakteristikas, tačiau man asmeniškai skirtumas žaidimuose, patirtyje, kurią jie siūlo. Ir kai aš žiūriu į Ryse arba Forza, aš konkuruojančioje platformoje nieko geresnio nematau“. – teigė A. Penello.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos