Mega Man kūrėjų žaidimas Mighty No. 9 per Kickstarter surinko virš $1,45 mln.


Vos užvakar liaudies finansuojamų projektų puslapyje Kickstarter pasirodė žaidimas Mighty No. 9. Prie jo darbuojasi kultinio žaidimo Mega Man, debiutavusio dar 1987 m. konsolėse Nintendo Entertainment System, autoriai.

Mighty No9 screenshot

Iš viso buvo sukurta dešimt Mega Man dalių, iš kurių paskutinioji – Mega Man 10 – ypatingo populiarumo nesulaukė. Vis tik Mighty No. 9 nebus tiesioginis šios serijos pasekėjas.

Originalusis žaidimas priklauso studijai Capcom, tuo tarpu dabartinio Mighty No. 9 kūrėjai su Keiji Inafune priešakyje  įkūrė savo kompaniją, o naujajam projektui lėšų ieško per Kickstarter.

Sprendžiant iš surinktų daugiau nei 1,45 mln. JAV dolerių, kurie buvo paaukoti vos per porą dienų nuo kampanijos pradžios, žaidėjai labai pasiilgo senos kartos RPG žaidimų.

Kūrėjai jau publikavo savo planus, kaip žaidimas bus plėtojamas, jei pavyks įvykdyti pradinį planą – bus išleistos ne tik Xbox 360, PS3 ir Wii U, tačiau ir Mac OS X bei Linux versijos, papildomi lygiai, nauji žaidimo režimai ir daug kas kita. Žaidimo debiutas numatytas 2015 metų balandžio mėnesį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos