Lietuvoje kuriama aplikacija „Mobile Worker“ sulaukė dėmesio užsienyje


Dėmesio! Tai yra kompanijos pranešimas spaudai, už kurį atsako pati kompanija. www.faceit.lt neatsako už tokio pranešimo turinį bei jame esančios informacijos tikslumą.

——

Prieš pusmetį rinkoje pasirodžiusi Android programėlė „Mobile Worker“ apskaito darbo laiką, kaupia dokumentus bei vykdomų projektų informaciją, taip pat saugo užduotis ir atliktų darbų aprašymus.  Bendradarbiaujant su norvegais, Lietuvoje kuriamas laiko apskaitos valdymo sprendimas jau sulaukė susidomėjimo užsienio rinkose.

Į 10 pasaulio kalbų išversta lai­ko ap­skai­tos programėle „Mo­bi­le Wor­ker“ jau naudojasi gyventojai iš daugiau nei 100 skirtingų šalių, o daugiausia parsisiuntimų sulaukta iš JAV, Vokietijos, Rusijos, Norvegijos ir Didžiosios Britanijos.

„Neseniai sulaukiau skambučio iš Danijos. Apie mūsų programėlę išgirdęs tarpininkas domisi galimybe bendradarbiauti ir parduoti integruotą sprendimą turimų klientų programinėje įrangoje. Tikimės sėkmingų derybų. Taip pat atsižvelgiant į klientų reikalavimus visai neseniai pradėjome kurti programėlės versiją,  skirtą iOS sistemai – tai dar vienas žingsnis, norint būti pastebėtiems užsienyje “ sakė programėlės idėjos autorė bei „Mobile Worker“ vadovė Ramunė Jančauskaitė- Augutė.

„Mobile Worker“ programėlė skirta darbuotojams, kuriems svarbu sekti darbo laiko trukmę ir kaupti informaciją vienoje vietoje. Nors programėlė, tampanti vienu iš darbo įrankių, yra pritaikoma kiekvienam vartotojui pagal poreikius, jos dizainas ir valdymas išlieka nesudėtingas ir intuityvus. Programėlė vartotojams leidžia pasirinkti vieną iš 10 kalbų, pridėti reikalingą valiutą, konfiguruoti pagrindiniame ekrane rodomą informaciją ir daug kitų nustatymų. Darbui su „Mobile Worker“ nereikalingas pastovus internetinis ryšys. Visa informacija apie darbus bei dokumentus išsaugoma, o atsiradus ryšiui, duomenys sinchronizuojami „Google Drive“ arba „Dropbox“ debesų talpyklų pagalba,  pagal vartotojo pasirinkimą. Informacija apie darbų trukmę bei darbų aprašymai pateikiami .xls formatu.  Programėlė „Mobile Worker“  palaiko Android 2.3 ir naujesnes versijas.

„Programėlės unikalumas yra tai, kad ji leidžia ne tik vesti laiko ir darbų apskaitą, tačiau kartu integruotas ir dokumentų valdymo sprendimas. Pavyzdžiui, darbų prižiūrėtojas programėlėje užfiksuoja darbo laiką, suveda darbų aprašymus ir toje pačioje vietoje prideda įvairius dokumentus ar nuotraukas, to neįmanoma padaryti su panašiomis darbo laiko apskaitos aplikacijomis“ – sakė ne vienos sėkmingos verslo idėjos Norvegijoje įgyvendintojas bei „Mobile Worker“ įkūrėjas Jan Indvær.

Šiuo metu įmonė „Mobile Worker“ ne tik toliau tobulina programėlę, kuria versiją iOS sistemai, tačiau tuo pat metu yra kuriama ir internetinė aplikacija. Šis integruotas sprendimas leis įmonėms efektyviau valdyti gaunamus duomenis, juos apdoroti bei turėti aiškią bazę su detalia projektų informacija.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos