Motorola galvoja apie individualizuotus planšetinius kompiuterius


Jau kuris laikas kompanijos Motorola atstovai aktyviai skleidžia žinią apie savo veiklą ir savo išmanųjį telefoną Moto X. Naujienų agentūros Reuters ir puslapio Engadget žurnalistams buvo duoti interviu, kuriuose papasakota apie planus plėsti gamybą Teksase esančioje gamykloje.

xoom-motorola

Būtent JAV esantys gamybiniai pajėgumai leidžia kas savaitę išleisti apie 100 tūkst. Moto X, tuo tarpu dalis jų – tai pagal konkretų vartotojo pageidavimą surinkti modeliai. Užsakomieji išmanieji telefonai su unikaliais dizaino elementais amerikiečius pasiekia po keturių darbo dienų nuo užsakymo pateikimo – Motorola teigimu, tokių užsakymų skaičius yra gana didelis.

Maždaug po mėnesio bet kuris „dizaineris“ galės užsakyti Moto X su jam patinkančia graviruote ant išmaniojo telefono nugarėlės (o ne rinktis iš pateiktų šablonų), tuo tarpu kada bus galima gauti medinių korpusų nugarėlių, taip ir nebuvo patikslinta.

Perspektyvoje gauta patirtis gali būti panaudota, gaminant kitų formatų mobilius įrenginius. Ir čia puslapis Engadget netikėtai praneša, kad Motorola ketina atnaujinti planšetinių kompiuterių gamybą, o jų korpusai irgi galės būti pagaminti pagal individualų užsakymą. Deja, prekinio ženklo „Xoom“ naudoti nepavyks, kadangi jį kompanijai Motorola uždraudė naudoti teismas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos