MSI taip pat paruošė motininę plokštę AMD Kaveri procesoriams


Išleisti hibridinius procesorius Kaveri kompanija AMD žada dar iki šių metų IV ketvirčio pabaigos, tačiau tai visai netrukdo motininių plokščių gamintojams aplenkti šį grafiką. Savo sprendimą su Socket FM2+ lizdu pristatė jau ne vienas gamintojas, o kai kuriuos jau net galima įsigyti.

Laimei, naujos motininės plokštės suderinamos su praėjusios kartos modeliais APU Trinity ir Richland, taigi belaukiant Kaveri, naujos sisteminės plokštės gali įsitaisyti ir dabartiniuose stacionariuose kompiuteriuose.

MSI_A88X-G43

Visai neseniai savo motininės plokštės su A88X mikroschemų rinkiniu ir Socket FM2+ lizdu versiją pristatė kompanija MSI. Naujasis modelis pavadintas A88X-G43. Motininė plokštė turi keturis DIMM lizdus operatyviajai atminčiai, keletą PCI Express x16, tris PCI Express x1 ir kelis PCI. Duomenų kaupikliams skirta aštuoni lizdai su SATA-III 6.0 Gbps sąsaja.

Nugarinėje dalyje galima rasti vaizdo išvestis DVI, HDMI ir VGA, kelis USB 3.0, keturis USB 2.0 lizdus, vieną PS/2, tinklo posistemei skirtą Gigabit Ehernet, taip pat įprastas garso išvestis.

Iš esmės, MSI A88X-G43 yra įprasta vidutinės klasės motininė plokštė. Jos rekomenduojama kaina Europos mažmeninėje prekyboje turėtų sudaryti €85 (~ 295 lt).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos