Nauja informacija apie nVidia planšetinį kompiuterį Tegra Tab


Remiantis dokumentacija, kuri publikuota JAV Federalinės ryšių komisijos (FCC) puslapyje, kompanija nVidia iš  tikrųjų ruošia savo planšetinį kompiuterį Tegra Tab, kuris, tikėtina, debiutuos dar 2013 metais, praneša puslapis Engadget.

tegra-tab-screenshots

Anksčiau jau buvo skelbta, kad mobilus įrenginys gaus 7“ įstrižainės ekraną, 5 megapikselių raiškos kamerą nugarinėje dalyje, papildomą kamerą priekyje, o taip pat bevielio ryšio adapterius Wi-Fi ir Bluetooth.

Iš pateiktos FCC dokumentacijos tapo aišku, kad planšetinio kompiuterio ekranas turės 1280 x 800 taškų raišką, bus naudojama IPS matrica. Planšetinį kompiuterį bus galima valdyti ne tik pirštais, tačiau ir specialiu rašikliu (pastarajam planšetės korpuse numatytas speciali niša, analogiška Galaxy Note modeliams).

nVidia Tegra Tab galės pasiūlyti tokias periferines sąsajas, kaip HDMI ir USB, microSD atminties kortelių skaitytuvą, standartinį 3,5 mm garso išvesties lizdą. Už maitinimą atsakinga 3200 mAh talpos baterija.

Preliminariais duomenimis, planšetinis kompiuteris turės operacinę sistemą Android Jelly Bean (konkretus numeris dar nežinomas, nors debiuto metu gali būti tiek Android 4.2, tiek ir 4.3). Aparatinės platformos pagrindą sudarys 4 branduolių Tegra 4, dirbantis 1,8 GHz taktiniu dažniu bei GeForce grafikos posisteme.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos