Naujuoju Alcatel telefonu skambinti negalima, neturint išmaniojo telefono


Naujasis kompanijos Alcatel telefonas – visai ne telefonas. Teisingiau, jis gal ir atrodo kaip mobilus telefonas, juo galima kalbėti, galima surinkti telefono numerį, tačiau savarankiškai jis dirbti negali.

Alcatel-HERO-Bluetooth-phone

Kad atliktų savo pagrindinę funkciją, jam reikalingas išmanusis telefonas – kompanionas, rašo puslapis Mashable. Turbūt paklausite, kam apskritai reikalingas toks daiktas? Vargu, ar iš tokio telefono bus prasmės, jei vartotojas turės iPhone ar kokį nors kitą nedidelį išmanųjį telefoną. Tačiau kompanija Alcatel dabar turi naują planšetofoną – One Touch Hero, ir šis įrenginys vargiai įsiteks į jūsų kelnių kišenę.

Alcatel planšetofonas gavo 1,5 GHz dažniu veikiantį procesorių, 2 GB operatyvios atminties ir 13 megapikselių pagrindinę kamerą – taigi įrenginys nėra pats silpniausias. Be viso kito, išmanusis telefonas turi 6“ įstrižainės sensorinį ekraną – taigi jis ne pats mažiausias. Būtent tam reikalui ir prireiks mobiliojo aksesuaro.

Kaip jau buvo rašyta, išmaniojo telefono priedas leidžia skambinti ir peržiūrėti adresų knygą, jei vartotoją labai trikdo galimybė pasinaudoti išmaniuoju telefonu. Antra vertus, gatvėse jau galima sutikti žmonių, kurie kalbasi, pasinaudodami ir 10“ ekraną turinčiais planšetiniais kompiuteriais, taigi ar mažasis telefonas – priedas bus patrauklus, labai abejotina.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos