Nissan vairuotojams pasiūlys firminius „išmaniuosius“ laikrodžius


Kompanija Nissan, kuri 2020 metais žada išleisti nebrangius bepiločius automobilius, o taip pat daug dėmesio skirti elektromobilių gamybai, nusprendė neatsilikti nuo naujausių mados tendencijų ir pasiūlyti savo firminius „išmaniuosius“ laikrodžius. Atsidarančiame Frankfurto automobilių autosalone (Vokietija) japonų automobilių gigantas pademonstruos koncepciją Nismo Watch.

Nissan Nismo Watch In Car

„Išmaniųjų“ laikrodžių kūrimu šioje kompanijoje užsiims „sportiškasis“ padalinys – laboratorija Nissan Motorsports (Nismo). Iš pradžių Nissan laikrodžiai teks lenktynininkams ir automobilių, kurių pavadinime bus žodis „Nismo“, savininkai (370Z, Juke ir GT-R).

Nissan laikrodis atrodys kaip žiedas, dedamas ant riešo, jis leis gauti duomenų apie širdies ritmą, vėliau – kūno temperatūrą bei dehidratacijos lygį. Iš automobilio laikrodis gaus duomenis apie greitį ir kitus eksploatacinius parametrus, trasos įveikimo laiką, navigacinius pasufleravimus, informaciją apie kuro sąnaudas. Su išmaniaisiais telefonais bus susisiekiama per Bluetooth 4.0 LE sąsają, tai leis į laikrodžio ekraną išvesti žinutes iš socialinių tinklų ir kitus pranešimus.

Nismo Watch korpusas bus trijų spalvų: baltas, juodas ir kombinacija iš juodos bei raudonos spalvų. Laikrodžio baterija bus įkraunama per micro-USB jungtį; esant standartinėms naudojimo sąlygoms, akumuliatoriaus užteks maždaug 7 dienoms. Ar ateityje Nismo Watch taps savarankišku produktu, nieko nepranešama.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos