Niujorko policija iPhone savininkus ragina atsinaujinti iki iOS 7


Ginčai apie tai, gera ar bloga yra naujoji Apple mobili operacinė sistema iOS 7, daugybė žmonių ginčysis dar labai ilgai. Tačiau Niujorko (JAV) miesto policija, panašu, jau apsisprendė ir savo nuomonės nekeis. Į pagalbą teisėsaugos pareigūnai pasikvietė netgi gatvės pamokslininkus. Šie vaikščioja po miesto gatves ir dalina lapelius, kuriuose iPhone savininkai raginami atsinaujinti iki iOS 7, praneša puslapis The Verge.

ny-police-update-to-ios7

Niujorko policija mano, kad naujos saugumo priemonės, kurios integruotos į Apple mobilią operacinę sistemą, leidžia smarkiai sumažinti išmaniųjų telefonų iPhone vagysčių skaičių. Miesto generalinis prokuroras ėmė raginti ir kitus išmaniųjų telefonų gamintojus integruoti panašias sistemas į savo produktus. Būtent dėl nuolat didėjančių išmaniųjų telefonų vagysčių skaičiaus Niujorko policija su pagalbininkais vaikšto gatvėmis ir priėję tiesiog primygtinai ragina atsinaujinti.

Mobilius įrenginius su operacine sistema iOS 7 gali užblokuoti nuotoliniu būdu (anksčiau buvo galima tik pašalinti privačią informaciją). Tam, kad įrenginys būtų vėl atblokuotas, būtina įvesti vartotojo paskyros slaptažodį, kurio nusikaltėlis paprastai negali žinoti. Tokiu būdu, išmanusis telefonas vagims tampa praktiškai beverčiu daiktu, kadangi tai labai apsunkina jo pardavimą.

Niujorko policija tikisi, kad tai padės smarkiai sumažinti Apple mobilių įrenginių vagysčių skaičių, kadangi panašaus tipo nusikaltimai nuolat auga paskutinius keletą metų. Savo laiku, Niujorko policijos departamento vadovas netgi apkaltino kompaniją Apple, kad ši nesiima jokių priemonių, tačiau dabar, panašu, viskas priklausys nuo pačių vartotojų ir jų sąmoningumo lygio.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos