Nokia kviečia į renginį, kuris numatytas spalio 22 d.


Daugeliui jau teko girdėti, kad „Microsoft ranka“ įsikišo į kompanijos Nokia planus, tad suomiai savo pirmojo planšetofono Lumia 1520 su 6“ įstrižainės ekranu anonsą nepristatys rugsėjo 26 d. – visa tai įvyks mėnesiu vėliau. Šią savaitę pasirodė oficialus patvirtinimas, jog būsimas renginys įvyks spalio 22 d.

nokia-lumia-1520-photo-leaked

Socialiniame tinkle Twitter publikuotame Nokia pranešime Nokia ne tik nurodo renginio datą, tačiau kartu demonstruoja populiarų Abu Dabyje sportą – slidinėjimą smėlio kopose. Ar renginys vyks šiame regione, kol kas nepatikslinama.

Komentaras paveiksliuke teigia, kad Nokia nenustos užsiimti inovacijomis. Tikėtina, kad po smėlio kopas slidinėjantys žmonės turėtų asocijuotis su inovacijomis, jei laikytumėmės Nokia logikos.

Kai kurie šaltiniai mano, kad kartu su išmaniuoju telefonu Lumia 1520 spalio 22 d. bus pristatytas ir pirmasis suomių planšetinis kompiuteris Sirius su operacine sistema Windows RT. Jei atsižvelgtume į tą faktą, jog operacinės sistemos Windows 8.1 pardavimų startas numatytas spalio 18 d., nauja Nokia produktų anonso data atrodo visai logiškai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos