Nokia Lumia pardavimai Lietuvoje tris kartus didesni, nei iPhone


Lietuvoje „Nokia“ įgauna vis didesnį pagreitį išmaniųjų telefonų segmente – vien nuo vasaros pradžios „Lumia“ modelių pardavimai išaugo dukart. Bendrovės atstovai skaičiuoja, kad lietuviai įsigijo jau daugiau nei 50 tūkst. „Lumia“ telefonų, o kiekvieną savaitę jų parduodama maždaug triskart daugiau nei „iPhone“.

nokia-lumia-800-presentation

„Platus pasirinkimo spektras, telefonuose pritaikytos geriausios rinkoje fotografavimo ir filmavimo technologijos, ištobulinta „Windows Phone“ platforma, kuri visuose telefonuose veikia vienodai gerai ir sparčiai, lemia, kad „Lumia“ modeliai atsiriekia vis didesnę rinkos dalį. Skaičiuojame, kad iki metų pabaigos Lietuvoje jau bus apie 100 tūkst. „Nokia Lumia“ vartotojų“, – sakė „Nokia“ pardavimų atstovas Lietuvoje Vytenis Koryzna.

Rinkos tyrimų kompanijos GFK duomenimis, dėl sėkmingai augančių „Nokia Lumia“ pardavimų Lietuvoje, „Windows Phone“ dalis išmaniųjų telefonų segmente nuo šių metų pradžios išaugo dukart – nuo 6 iki 12 procentų.

Tarptautinės rinkos tyrimų bendrovės IDC duomenimis, „Windows Phone“ sparčiai populiarėja ne tik Lietuvoje – ši operacinė sistema jau tapo antra didžiausia išmaniųjų telefonų platforma visoje Rytų ir Centrinėje Europoje: „Windows Phone“ dalis sudaro 6,9 proc., o „iOS“ – 5,8 procento.

Šaltinis: 15min.lt

5 komentarai (-ų)

 1. Varnėnas parašė:

  Na štai, atsigauna Microsoft. Jau tuoj pirksiu Lumia.

 2. Moribus parašė:

  Na aš android fanas esu, bet imčiau iphone, vien dėl apps, nes man tel šiais laikais ne vien tik paskambint.
  P.S. Girkitės visi kaip jum užtenka tik skambinaimui nokia 100 ar pan.

  • Gintare parašė:

   Jei butum tikras Android fanas !!! tai i grauztuko puse neziuretum. Pagirunas.

  • xxx parašė:

   Tai koki ten triperi turi su Androidu kad net apps negali pasinaudoti ? Zinok apps ant androidu daugiau nei Ios. Esu kokius 600 apps instaliaves ant S3 ir man uztenka per akis.Juk ju milijonas.vat nusiperka koki triperi su androidu ir paskui senka kad va iphonas geresnis . tai zinoma geresinis.gal nebereikalo Apple negamina pigiu telefonu, juk kiti zmones nesupranta kad nusipirkes tel iki 1000 neveiks taip kaip S3 ar S4


Kitos kategorijos naujienos