Nokia planšetinis kompiuteris pastebėtas GFX duomenų bazėje


Kompanija Nokia ketina išleisti planšetinį kompiuterį, dirbantį su operacine sistema Windows RT. Įrenginys žinomas kodiniu pavadinimu Sirius, o gamybos procese jam priskirtas numeris RM-114. Puslapis Phone Arena praneša, kad planšetinis kompiuteris su tokiu aprašymu jau pastebėtas testinio paketo GFX duomenų bazėje.

Nokia-Windows-RT_02

Be to, planšetinis kompiuteris RM-114 jau praėjo sertifikavimo procesą dėl suderinamumo su bevielio ryšio sąsaja Bluetooth, o visa tai atsispindi žemiau pateiktame dokumente:

Nokia-Windows-RT_01

Remiantis ankstesniais gandais ir nauja informacija iš testinio paketo GFX, Nokia Sirius gaus procesorių Qualcomm Snapdragon 800 su grafikos posisteme Adreno 330, turi 10,1“ įstrižainės 1920 x 1080 raiškos ekraną, 2 GB operatyvios atminties, 32 GB talpos duomenų kaupiklį, microSD atminties kortelių skaitytuvą, dvi kameras – 6 MP raiškos nugarinėje dalyje ir 2 MP raiškos priekyje.

Standartinė baterija leis planšetiniam kompiuteriui dirbti iki 10 valandų; darbo laiką bus galima pailginti, prijungus klaviatūrą su integruotu akumuliatoriumi. Taip pat numatomas ir 4G LTE standarto palaikymas.

Panašus informacinis aktyvumas gali reikšti, kad pagrindiniai darbai prie Nokia planšetinio kompiuterio jau baigti, tuo tarpu dabar suomių kompanija ruošiasi būsimos naujienos pristatymui. Kalbama, kad premjera turi įvykti spalio 22 d. Kartu turėtų būti pristatytas ir pirmasis suomių planšetofonas Lumia 1520.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos