nVidia taip pat dalyvauja Valve operacinės sistemos SteamOS kūrime


Paaiškėjo, kad kompanija nVidia, kurios produkcijos nėra nė vienoje naujos kartos žaidimų konsolėje, padeda kompanijai Valve kurti jos naują operacinę sistemą SteamOS ir atitinkamus aparatinius sprendimus, kurie šiuo metu žinomi kaip Steam Machines. Šią informaciją savo oficialiame tinklaraštyje išplatino pati nVidia.

Steam-OS-Screens-Steam

Valve ir nVidia inžinieriai kartu dirba prie vieno ir to paties tikslo įgyvendinimo – duoti vartotojui atvirą platformą su nuostabiomis charakteristikomis, o taip pat žaidimų su neįtikėtinai aukšto lygio vizualine dalimi, kurią bus galima stebėti dideliame ekrane“, – pareiškė Mark Smith, kuris kompanijoje nVidia atsakingas už santykius su žaidimų kūrėjais, tokiais kaip Blizzard Entertainment, Valve Software, Activision Blizzard, Treyarch, Infinity Ward ir kitais.

Mūsų specialistai padeda Valve pagerinti tvarkyklių produktyvumo lygį Open GL terpėje, sumažinti užlaikymus tarp mygtukų paspaudimų ir reakcijos ekrane, optimizuoti nVidia grafinių procesorių produktyvumą, padėti perkleti Valve žaidimų biblioteką į SteamOS“, -rašo Mark Smith.

Abi mūsų kompanijos nuoširdžiai tiki, kokia yra atviros platformos inovacijų svarba. Valve ir nVidia yra nusiteikusios tam, kad žaidėjai gautų aukščiausio lygio žaidimų“.

Pastarieji nVidia pareiškimai leidžia daugiau sužinoti apie būsimą Valve projektą. Užuominos leidžia suprasti, kad Valve ketina debiutuoti konsolių rinkoje, taigi tapti konkurentu tokiems grandams, kaip Microsoft bei Sony.

Savo ruožtu, dar kartą pasitvirtina, kad nVidia vis tik labai rūpi žaidimų konsolių rinka. Tai patvirtino ir jos išleistas firminis Shield sprendimas, tai dar kartą patvirtina ir bendradarbiavimas su Valve prie SteamOS ir Steam Machines projekto. AMD dominavimas naujos kartos konsolėse nVidia tapo tarsi smūgiu žemiau juostos, ir dabar tai neformaliai patvirtina pati Jen-Hsun Huang vadovaujama kompanija.

Beje, dar vienas įdomus faktas: nVidia, palaikydama SteamOS projektą, vėl atsigręžia veidu į Linux platformą. Anksčiau ši operacinė sistema buvo podukros vietoje, o dėl tokio atsainaus požiūrio nusipelnė daugybės kritikos iš Linux gerbėjų – netgi pats Linus Torvalds savo laiku nenulaikė keiksmažodžių, ir nVidia tiesiog „pasiuntė ant trijų raidžių“.

Vienas komentaras

  1. Kapitonas Ignas parašė:

    Jei veiks tik steam game bus isdalies labai liudna nes tektu atsisakyt tokiu hitu kaip Battlefield ir Mass Effect


Kitos kategorijos naujienos