Firminis nVidia planšetinis kompiuteris vadinasi Tegra Note


Kompanija nVidia pranešė apie savo nuosavo planšetinio kompiuterio Tegra Note pasirodymą. Jo kaina sudarys $199, tačiau už tai pirkėjas gaus mobilų įrenginį su labai patraukliomis specifikacijomis, praneša puslapis The Verge.

nVidia planšetinis kompiuteris Tegra Note

nVidia planšetinis kompiuteris Tegra Note

Planšetinis kompiuteris gavo 7“ įstrižainės IPS ekraną, kurio raiška sudaro 1280 x 800 taškų. Aparatinės platformos „širdį“ sudaro keturių branduolių procesorius Tegra 4. Kartu su planšete vartotojas gaus specialų rašiklį.

Nugarinėje dalyje įdiegta 5 MP raiškos kamera sugeba filmuoti ypač greitai, todėl vaizdinę medžiagą galima atkurti sulėtintu režimu. Be viso to, Tegra Note gavo 16 GB talpos duomenų kaupiklį, microSD atminties kortelių skaitytuvą, micro-HDMI sąsają.

Planšetinis kompiuteris palaiko bevielius žaidimų kontrolerius, o taip pat garso posistemę su tokiu dažniu diapazonu, jog „joks kitas planšetinis kompiuteris tokio neturi“, tikina kompanija nVidia. Įdiegtos baterijos užteks darbui iki 10 valandų. Apie operacinę sistema kalbama labai aptakiai: „100 proc. Android“, naujausia versija.

Tikriausiai bene įdomiausias dalykas yra tai, kas ir kaip ketina pardavinėti nVidia planšetinį kompiuterį. Preliminariais duomenimis, gamyba užsiims kompanijos EVGA ir ZOTAC, o pardavimai vyks skirtinguose pasaulio regionuose. Tokiu būdu, kompanija nVidia papildomai kartu gauna rinką savo procesoriams Tegra 4.

Beje, dar vienas įdomus momentas: kompanija nVidia kažkodėl mano, kad pagrindiniu stimulu pirkti jos planšetinį kompiuterį taps ypač tiksliai veikiantis rašiklis. Turbūt, nVidia tiki Samsung buvimą antroje vietoje tarp didžiausių planšečių gamintojų lemia būtent Galaxy Note serija, kuri išsiskiria būtent specialiu rašikliu S Pen.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos