Epic Games teigia, kad nVidia žaidėjams ruošia įspūdingą produktą


Norint nustebinti aukščiausio lygio žaidimų kūrėjus, reikia labai pasistengti. Tačiau panašu, kad visa tai pavyko padaryti kompanijai nVidia. Vienas iš kompanijos Epic Games įkūrėjų ir dabartinis viceprezidentas Mark Rein pasidalino įspūdžiais socialiniame tinkle Twitter:

Šią savaitę aš mačiau patį nuostabiausią dalyką, kurį kada nors buvo sukūrusi nVidia. Ne, tai ne grafinis adapteris, tačiau žaidėjams patiks“ – parašė Mark Rein savo Twitter profilyje.

Deja, be jau išsakyto susižavėjimo daugiau jokių detalių Epic Games atstovas nepateikė. Galima tiks spėti, kad kalbama apie naują mobilų procesorių Tegra 5, žinomą kodinių pavadinimu Logan. Pastarojo produktyvumo lygis turėtų prilygti šiuolaikinėms žaidimų konsolėms Playstation 3 ir Xbox 360, o juk šios susitvarko su tokiais projektais, kaip GTA 5, Battlefield 3 ir kitais.

nvidia-tegra-roadmap

Tiesa, šiemet nVidia Tegra 5 dar neturėtume pamatyti serijiniuose produktuose, kadangi jo debiutas numatytas 2014 m. Tokiu būdu, jei Epic Games atstovas kalbėjo apie šiųmetinį produktą, nVidia ruošia tikrai kažką naujo. Tikėtina, kad tai galėtų būti susiję su mobilia konsole nVidia Shield arba kompanijos Valve ruošiama platforma Steam Box.

Vienas komentaras

  1. Andrius parašė:

    Labai jau idomiai Nvidia sudejo atskaitos taskus nasumo skaleje. Tik uzmetes aki net nepastebi, kad 2013 metu procesorius tik dvigubai sparteja, tuo tarpu, 2014 metu modelis spartes penkis kartus lyginant su modeliu, kuris pakeiciamas.


Kitos kategorijos naujienos