Oficialūs Battlefield 4 sisteminiai reikalavimai


Maždaug pusantro mėnesio lieka iki vieno laukiamiausių žaidimų – Battlefiled 4, ir daugeliui PC sistemų savininkų aktualu, ar jų kompiuteriai šia nauja pirmojo asmens šaudykle. Studija DICE publikavo oficialius Battlefiled 4 reikalavimus (minimalius ir rekomenduojamus), kurie rodo, jog Frostbite 3 pagrindu sukurtas žaidimas veiks net ir 3-4 metų senumo sistemose.

Minimalių reikalavimų atveju bus galima apsieiti su GeForce 8800 GT, Radeon HD 3870, dviejų branduolių procesoriumi ir 4 GB operatyvios atminties, tuo tarpu norintiems mėgautis geresne grafika, teks turėti ne prastesnę vaizdo plokštę, kaip Radeon HD 7870/GeForce GTX 660, Intel Quad Core arba AMD FX-6000 serijos procesorių, 8 GB operatyvios atminties.

Battlefield 4 sisteminiai reikalavimai

Reikia pažymėti, kad tarp palaikomų operacinių sistemų nėra Windows XP, kurios palaikymas baigiasi 2014 m. balandžio mėnesį. Šiuo atveju minimalus reikalavimas – Windows Vista SP2.

Savo ruožtu, kūrėjai pabrėžia, kad norint išnaudoti maksimalias Battlefiled 4 grafikos nustatymų galimybes, reikės pasitelkti Windows 8, kuri palaiko API DirectX 11.1. Akivaizdu, kad visą grožį galės pamatyti tik PC platformų savininkai, tuo tarpu naujos kartos konsolės Xbox One ir PS4 turės tenkintis maksimaliais nustatymais, kurie PC atveju prilygs vidutiniams.

18 komentarai (-ų)

 1. dammn parašė:

  O aš galvojau kad į 120gb SSD išeis daugiau grajų sukišt.

  • saulius parašė:

   Tai kad sias laikas 30 ar 50gb nera kazko ispudingo… Sakyciau narmaliai uzima, o kad uzimtu maziau manau kad butu naivu to tiketis.

 2. Ignas parašė:

  Pas man GTX 670 2GB tekts turbut be shadows zaist

 3. stalker parašė:

  o as galvojau i savo nauja haswel pc pakaks isideti koki 7790 🙁

  • BigR parašė:

   Nu ką žinau. Pats nusipirkau 7790 ir vargo kolkas nematau. Shogun 2, BF3, Gta 4 ir t.t su Full Hd rez. visai smagiai žaidžiasi. Aišku vargu ar BF4 patemps tokia rez 🙂

 4. tiutiu parašė:

  „Akivaizdu, kad visą grožį galės pamatyti tik PC platformų savininkai, tuo tarpu naujos kartos konsolės Xbox One ir PS4 turės tenkintis maksimaliais nustatymais, kurie PC atveju prilygs vidutiniams.“

  Kazkas čia nesueina 🙂 Visą grožį matys *TIK* PC, bet xbox one ir PS4 turės *TENKINTIS MAKSIMALIAIS* nustatymais.

  • thermal parašė:

   man patinka, kai žmonės kaip politikai iš konteksto traukia atskiras frazes ir bando suprasti savaip.

   taigi parašyta, kad maksimalūs KONSOLIŲ nustatymai = vidutiniams PC nustatymams. jei PC nustatysim maksimaliai, tada grafiką turėsim daug geresnę nei konsolėse.

 5. Petruha parašė:

  cia tikrai oficialus? Raso, kad ant auksciausiu nustatymu rekomenduojama 3GB vram, o rekomenduojamos vaizdo plokstes 7870 ir 660 – abi daugiausiai turi 2GB. Be to kas per nesamone su windowsais?

  • zet parašė:

   viskas cia normaliai. Grafine atmintis nera viskas, grafikoje daug parametru turi itakos. O patektos vaizduskes, tai „zemiausi“ atstovai, kurie „padoriai“ susitvarkys su grafika (nors jie ir neturi 3 gigu atminties).

   • Ignas parašė:

    tai as galesiu zaisti ant Ultros su savo GTX 670 nors ir turiu 2GB VRAM?

    • zet parašė:

     zaisti tikrai galesi, tik klausimas del rezoliucijos ir nustatymu. Ramai pagrinde reikalingi didelei rezoliucijai, teksturos dydziams.
     Tai jeigi neturi kosmines rezoliucijos buk ramus. Su vidutine grafika be lago tikrai turetum zaisti – kas tikrai netrukdys megautis zaidimu (jei jis bus to vertas).

     O ant minimaliu rezoliuciju ir nustatymu ir gtx880 susitvarkys su 500 ramo. Kas leidzia manyti, kad anksciau ar veliau pasirodys zaidimas ir ant senu konsoliu.

    • thermal parašė:

     jei galėjai su tokiais nustatymais BF3 žaisti, galėsi ir BF4.


Kitos kategorijos naujienos